Expresný balík/dopis na Ukrajinu i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného na Ukrajinu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky na Ukrajinu  až do 40000 EUR
  • preprava nákladu na Ukrajinu o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík na Ukrajinu a koľko stojí?

Uľahčujeme expedíciu zásielok na Ukrajinu a ponúkame úsporu až 70 % z ceny poštovného. Spolupracujeme s renomovanými prepravcami, ako sú UPS a TNT, ktorí umožňujú ľahkú a spoľahlivú prepravu zásielok.

Získajte okamžité informácie o cenách s naším kalkulátorom poštovného. Zadajte váhu a rozmery balíčku, porovnajte prepravné možnosti a objednávajte pohodlne online! Prepravu uhradíte jednoducho platobnou kartou online, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

Pokiaľ by pri preprave na Ukrajinu došlo k poškodeniu vášho balíčku alebo dokonca strate, ste tiež chránení, a to vďaka poisteniu, ktoré je do hodnoty 100 EUR zdarma. Pohyb svojho balíčku môžete kedykoľvek sledovať online.

Máte ďalšie otázky alebo nejasnosti? Můžete nás kontaktovať. Všetci naši pracovníci zákaznickej linky sú k dispozícii bezplatne prostredníctvom e-mailu a telefónnej linky.

Pri preprave na Ukrajinu si nemusíte robiť starosti ani s colnými záležitosťami, s potrebnými dokumentmi k procleniu zásielky vám pomôžeme.

Chcete poznať cenu poštovného na Ukrajinu dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Ukrajinu za najnižšiu cenu!

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Ukrajinu pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do ukrajinskej metropoly Kyjev i do ďalších obľúbených miest ako sú Charkov, Dnipro, Oděsa, Doněck, Záporoží, Lvov, Krivoj Rog, Mykolajiv či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Ukrajina?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Ukrajina už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informacie o Ukrajine

Ukrajina je jednou z najväčších krajín vo východnej Európe. Celkovo tu žije viac než 45 milionóv ľudí. Ukrajina hraničí s Ruskom, Bieloruskom, Polskom, Slovenskom, Maďarskom, Rumunskom a Moldavskom. I keď Ukrajina ešte nie je členom Európskej únie, hraje v mnohých medzinárodných organizáciach dôležitú úlohu. Medzi tieto organizácie patrí OBSE, UNESCO, WHO, WTO a Rada Európy. Ukrajina usiluje nielen o vstup do NATO, ale tiež o užšiu spoluprácu s EU. Hlavným mestom je Kyjev. I keď je ukrajinština oficiálnym jazykom, na východnej a južnej části územia si konkuruje s ruštinou.