• bezkonkurenčná cena poštovného na Ukrajinu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Ukrajinu až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Ukrajinu s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík na Ukrajinu, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Má byť Váš balíček odoslaný na Ukrajinu? Objednajte si prepravu práve u nás. Ušetrite s Balíkdozahraničia.sk a užite si prvotriedne služby! Vďaka úzkym partnerstvám so známymi poskytovateľmi prepravných služieb, ako sú TNT, UPS, môžete využíť cenové zvýhodnenie až 70%!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Ukrajinu za najnižšiu cenu!

Balíkdozahraničia.sk nielen uľahčuje expedíciu na Ukrajinu, ale taktiež Vám ponúka možnosť ušetriť až 70% z ceny poštovného. Balíkdozahraničia.sk Vám prináša nové riešenia a spolupracuje s renomovanými prepravcami, ako sú UPS či TNT, ktorí umožňujú jednoduchú a spoľahlivú prepravu zásielok.

Získajte okamžité informácie o cenách s našim kalkulátorom poštovného. Zadajte váhu a rozmery balíčka, porovnajte prepravné možnosti a objednávajte so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk!

 

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Ukrajine pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do ukrajinskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Kyjev, Charkouv, Dnipro, Oděsa, Doněck, Záporoží, Lvov, Krivoj Rog, Mykolajiv, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

Chcete poznať cenu poštovného na Ukrajinu predom? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Odvoz zásielok z vášho domu alebo kancelárie je samozrejme zahrnuté v cene.

Pokiaľ by pri preprave na Ukrajinu došlo k poškodeniu vašeho balíčku alebo dokonca ku strate, tiež ste chránení, a to vďaka poisteniu, ktoré je do hodnoty 100 € zdarma. Pohyb svojho balíčku môžete kedykoľvek sledovať online. Máte ďalšie otázky alebo nejasnosti? Môžete nás kontaktovať. Všetci naši priateľskí pracovníci zákazníckej linky sú k dispozícii bezplatne prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

Pri preprave na Ukrajinu si nemusíte robiť starosti ani s colnými záležitosťami, s potrebnými dokumentami vám pomôžeme.

Môžete si zvoliť spôsob úhrady. Vyberte si, či chcete platiť online platobnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

 

O Ukrajine

Ukrajina je jednou z najväčších krajín vo východnej Európe. Celkovo tu žije viac ako 45 miliónov ľudí. Ukrajina hraničí s Ruskom, Bieloruskom, Poľskom, Slovenskom, Maďarskom, Rumunskom a Moldavskom. Aj keĎ Ukrajina ešte nie je členom Európskej únie, hrá v mnohých medzinárodných organizáciách dôležitú úlohu. Medzi tieto organizácie patrí OBSE, UNESCO, WHO, WTO a Rada Európy. Ukrajina sa snaží nie len o vstup do NATO, ale taktiež o užšiu spoluprácu s EÚ. Hlavným mestom je Kyjev. Aj keď je ukrajinčina oficiálnym jazykom, vo východných a južných častiach konkuruje ruštine.