Expresný balík do Nemecka
lacnejšie ako u konkurencie

Myslíte si, že poslať balík do Nemecka vyjde draho? Presvedčíme Vás, že nie! Pri zasielaní balíku, dokumentu a ďalších zásielok využívame renomované partnerské spoločnosti. Môžete si byť istí, že naše služby oceníte! Len u nás začínajú ceny poštovného už od 9,55 Eur.

Naše hlavné výhody:

  • bezkonkurenčná cena
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie na Vašej adrese
  • dbáme na maximálnu bezpečnost prepravy

Viac informácií o zásielkovej službe Balikdozahranicia.sk sa dozviete na stránke o službe.

Potrebujete doručiť balík z Nemecka do SR a chcete vedieť koľko zaplatíte? Pri importe (dovoze) zásielok z Nemecka je príplatok 35 % z ceny poštovného. Pre presný výpočet ceny odporúčame vedieť rozmery a váhu zásielky.

Doba doručenia zásielky do Nemecka

  • Expresná preprava zásielok a dokumentov do Nemecka s doručením nasledujúci pracovný deň.
  • Štandardná doručovacia doba zásielky do Nemecka je približne do 2-3 pracovných dní.

Doručovacia doba sa môže líšiť podľa PSČ adresáta. Doba doručenia je od nášho preposlania, ktoré prebieha vo väčšine prípadov ten istý deň, kedy je k nám zásielka doručená.

Lorem Ipsum dolor sit amet. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te.

Chcete vedieť cenu prepravy vopred? Zistiť ju môžete jednoducho a rýchlo...

Dôležité informácie pre zasielanie balíkov do Nemecka

Zákaz prepravy zbraní a ich súčastí.

Pri posielaní alkoholu a tabakových výrobkov záleží na konkréntych podmienkach. Povolené sú len zásielky malého množstva.

Dôležitá je predovšetkým správne zabalená zásielka, najlepšie v kartónovej krabici, ktorá nesmie obsahovať cudzie čiarové kódy.

V adrese príjemcu musí byť vždy uvedené telefónne číslo

Prečítajte si tiež viac informácií o tom, aké obmedzenia platia pre vývoz tovaru do iných krajín

Všetky zásielky do Nemecka doručuje spoločnosť UPS. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na pobočke.

Názory našich zákazníkov

Dobrý večer, v pondelok poobede som posielala balík dcére do Anglicka, v utorok skoro ráno ho mala. Chcela by som Vašej spoločnosti poďakovať za Vaše služby, ktoré v budúcnosti rada opäť využijem. Ďakujem, s pozdravom Renáta Pavlorková

Posielala som cez Vašu spoločnosť balík dcére na univerzitu do Barcelony. V utorok 07.10. som ho odovzdala k preprave a 10.10. bol v Španielsku na mieste. Celú dobu som ho sledovala, super. Ďakujem moc, bolo to za 1*. -Martina Š.

Balik do ruska (Sibir) dorazil za 3 dni, velmi rychlo a lacno. Fakt skvele, uz ziadna ina sluzba! Dakujeme :) -Lilia

Všetko na 100% .Díky - Tomáš Dvorák