Expresný balík/list do Nemecka aj späť lacnejšie ako u konkurencie

Myslíte si, že poslať balík do Nemecka vyjde draho? Presvedčíme vás, že nie! Pri zasielaní balíkov, dokumentov a ďalších zásielok využívame renomovanej prepravnej spoločnosti. Ceny poštovného do Nemecka začínajú už od 7.53 €.

 

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Nemecka
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • maximálnu bezpečnosť prepravy

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Nemecko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Nemecko už 9.89 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 9.89 € Objednať
balík 10 kg GLS 18.17 € Objednať
balík 20 kg GLS 25.07 € Objednať
balík 30 kg GLS 32.20 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 74.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 131.19 € Objednať
Lorem Ipsum dolor sit amet. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te.

Ako dlho trvá doručenie zásielky do Nemecka?

Ponúkame 2 základné možnosti doručenia zásielky:

  • Expresnou kuriérskou službou preprava zásielok a dokumentov - doručenie do 24 hodín.
  • Štandardná doručovacia doba - približne do 2-3 pracovných dní.

 

Doručovacia doba sa môže líšiť podľa PSČ adresáta. Doba doručenia balíkov sa počíta od nášho preposlania, ktoré prebieha vo väčšine prípadov v ten istý deň, keď je k nám zásielka doručená.

 

Chcete poznať cenu balíka do Nemecka vopred? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo!

 

Ako poslať balík do Nemecka?

  • Zásielka musí byť riadne zabalená, najlepšie v kartónovej krabici, ktorá nesmie byť opatrená cudzími čiarovými kódmi.
  • V adrese príjemcu musí byť vždy uvedené telefónne číslo.
  • Prečítajte si informácie o limit na vývoz tovaru.

 

Všetky zásielky do Nemecka doručujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPS, prepravcu DPD alebo prepravcu TNT. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na lokálnej pobočke prepravcu.

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Nemecku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do nemeckej metropoly Berlín aj do ďalších obľúbených miest ako sú Hamburg, Mníchov, Kolín, Frankfurt nad Mohanom, Stuttgart, Dortmund, Essen či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Ako poslať balík z Nemecka?

Potrebujete doručiť balík z Nemecka na Slovensko a chcete vedieť, koľko zaplatíte? Pri importe (dovozu) zásielok z Nemecka na Slovensko účtujeme príplatok za import zásielky. Pre presný výpočet ceny je potrebné poznať rozmery a váhu zásielky.

 

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Často kladené otázky k preprave zásielok a balíkov do Nemecka

Otázka: Potrebovala by som prepraviť elektrobicykel od známej v Nemecku do Bratislavy. Je to staršia pani, ktorú nemôžem obťažovať nadmernou fyzickou námahou - myslím tým, že by bicykel niekam prepravovala ona sama. Išlo by to cez vás?

Odpoveď: Samozrejme, preprava je možná. Cenu zistíte zadaním požadovaných údajov do kalkulátora poštovného.

 

Otázka: Rád by som zistil podrobnosti o možnostiach zaslanie bicykla (cca 15 kg) zo Slovenska do Nemecka. Predovšetkým cenu a spôsob balenia, ktorý je pre dané dopravcu nutný.

Odpoveď: Zásielky by mali byť v najlepšom prípade zabalené v kartónovej krabici a ide tiež o rozmery zásielky. Celková dĺžka + obvod ((2 x šírka) + (2 x výška)) v súčte nesmie presiahnuť 410 cm. V opačnom prípade sa už jedná o nadrozmernú zásielku. Prosím, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0948 450 318, aby sme vám mohli načrtnúť vhodný spôsob balenia a tiež cenu prepravy.

 

Otázka: Potrebujem poslať do Nemecka 100 g dózičku v obálke s fóliou na dobierku. Je to možné?

Odpoveď: Na dobierku do Nemecka bohužiaľ nezasielame.

 

Otázka: Aká je cena doporučeného listu do Nemecka?

Odpoveď: Cenu zistíte zadaním PSČ do kalkulátora poštovného a zvolením možnosti Expresné list.

 

Otázka: Koľko zaplatím za poistenie balíka v hodnote 300 Eur?

Poistenie zásielky do hodnoty max. 400 € je 8 €.

Referencie zákazníkov

Dobrý deň. Minulý týždeň som potreboval prepraviť bicykel do Berlína a chcel by som poďakovať za bezproblémový priebeh. Bicykel som zabalil podľa inštrukcií slečny na infolinke a zásielka ku mne dorazila v poriadku. Peter Piačník

 

Super komunikácia, rýchle dodanie, žiadny problém počas cesty, nemám čo vytknúť. Rád opäť využijem. Maťo

 

K svojmu štúdiu v Mníchove niekedy urgentne potrebujem konkrétne knihy, ktoré tam nezoženiem. Už som niekoľkokrát kvôli tomu využila vašich expresných služieb a chcem poďakovať za naozaj bleskové doručenie. Mária Kišková

 

V stredu som poslala balík do Frankfurtu a v piatok už bol na mieste. Parádna rýchlosť! Šárka Francová