Predaj diskov a kolies je v dnešnej dobe bežnou záležitosťou. Dôležité je však nájsť tú správnu kuriérsku spoločnosť, ktorá by pre Vás prepravu kolies a pneumatík zaistila.

Potrebujete dopraviť pneumatiky, ráfiky alebo kolesá do zahraničia? Žiadny problém. Balíkdozahraničia.sk Vám môže pomôcť odoslať tento tovar v rámci SR, aj medzinárodne. Firmy aj súkromné ​​osoby môžu využiť naše služby exportnej aj importnej prepravy za exkluzívne ceny. 

 

Spolupracujeme len s renomovanými poskytovateľmi prepravných služieb ako sú UPS, TNT, TOPTRANS, ktorí majú prehľad o tom, ako bez problémov doručiť takéto špecifické zásielky. 

 

Doručíme Vaše pneumatiky do Vášho domu alebo kancelárie s vyzdvihnutím zadarmo na Vami určenom mieste. Pneumatiky zvyčajne vyzdvihneme v ten istý deň a doručíme nasledujúci pracovný deň.

Jedná sa o pomerne robustný typ zásielky, ktorý vyžaduje špecifickú ochranu pred poškodením. Ako každá iná zásielka, musia byť pneumatiky a kolesá opatrené patričným obalom. Bez obalu nie je možné tieto zásielky odoslať.

Nižšie Vám prinášame niekoľko jednoduchých pokynov na zabalenie pneumatík alebo celých kolies.

 

Zabalenie pneumatík a kolies

Automobilové pneumatiky do veľkosti 19" sa balia štandardne po 2 kusy. Pneumatiky môžete zabaliť pomocou streč  fólie z neroztrhnuteľného materiálu s hrúbkou aspoň 0,04 mm a lepiacej pásky, čím zaistíte pneumatikám potrebnú ochranu.

Zabalenie pneumatík s diskami

V tomto prípade je najlepšou voľbou zabaliť kolesá do kartónu. Kartón umiestnite na spodnú a vrchnú stranu, teda z oboch strán pomocou pásky, aby nedošlo k poškodeniu fólie.

Pneumatiky s ráfikom zabaľte po 1 kuse,  pretože ráfiky sa môžu ľahšie poškodiť.

Nezáväznú cenu poštovného Vám vypočíta kalkulátor na našich webových stránkach po zadaní váhy a rozmerov balenia. 

 

Náš tím kvalifikovaných pracovníkov Vám veľmi rád poradí.

V prípade akýchkoľvek nejasností kontaktujte našu zákaznícku linku alebo nám pošlite email na info@balikdozahranicia.sk.