Dovoz paliet aj balíkov z krajín EÚ aj mimoeurópskych destinácií s vyzdvihnutím zdarma.

Či už potrebujete spoľahlivú prepravnú službu pre váš krehký tovar alebo expresné odoslanie palety, ponúkame perfektné riešenie pre import do Slovenskej republiky. Spolupracujeme s významnými dopravcami vrátane UPS, TNT, FedEx a ďalšími.

 

Poskytujeme doručenie importných zásielok citlivých na bezpečnosť alebo čas doručenia z celého sveta a za veľmi nízke ceny. Ak vám vyhovuje spoľahlivosť, rýchlosť a pohodlie, zasielajte s nami.

 

Ponúkame vyzdvihnutie zásielky priamo na vašej adrese, poistenie do výšky 100 € bez poplatkov a mnoho iných služieb.

Poplatky spojené s importom na Slovensko

 

  • Ako príjemca zásielky zo zahraničia zaplatíte požadované DPH z hodnoty tovaru a clo z celkovej hmotnosti. Tieto náklady prosím nezamieňajte s poplatkami na prepravu, ktoré platí odosielateľ pri odoslaní zásielky.         

 

  • Clo a DPH je účtované nám ako objednávateľovi, preto je nutné uhradiť nám zálohu na tieto poplatky vo výške 20 % z hodnoty tovaru + výška poštovného a poplatok 28 € za sprostredkovanie preclenia. Prípadný preplatok je vám samozrejme vrátený. Službu môžete uhradiť buď bankovým prevodom alebo platobnou kartou.

 

Pozor! Majte na pamäti, že každá krajina má odlišné vývozné predpisy.

 

Kontaktujte nás, alebo využite diskusné fórum, aby ste zistili ďalšie informácie. Naši profesionálni zamestnanci vám pomôžu nájsť najvýhodnejšie možnosti prepravy.