Balíkdozahraničia.sk má niekoľkoročné skúsenosti s poskytovaním prepravných služieb pre firmy a súkromné osoby do európskych, aj celosvetových destinácií. Naše dodávanie paliet je poskytované iba najdôvernejšími dopravcami.

Ponúkame rýchlu a efektívnu službu od samotného vyzdvihnutia, až po doručenie k Vám do bytu alebo kancelárie.

Ak zasielate palety prvýkrát, náš skúsený tím Vám odpovie na všetky Vaše otázky týkajúce sa colného odbavenia alebo importnej a expresnej  prepravy. Akonáhle vytvoríte objednávku na našich webových stránkach, zaistíme vyzdvihnutie Vašej zásielky. V rámci našich služieb ponúkame aj poistenie do 100 € zdarma. Veríme, že naše skúsenosti v kombinácii s našou sieťou dopravcov Vám pomôžu pri výbere spoľahlivého dopravcu a s bezpečným doručením tovaru na palete.

Veríme, že naše skúsenosti v kombinácii s našou sieťou dopravcov Vám pomôžu pri výbere spoľahlivého dopravcu a bezpečné doručenie  tovaru na palete.

Ak nemáte k dispozícii paletový vozík pre uľahčenie nákladu tovaru, informujte nás, prosím, pred vyzdvihnutím.

Pri paletovej preprave do krajín mimo EÚ je dôležité pripojiť k zásielke colnú faktúru.

Colná faktúra informuje miestne colné orgány o tom, aký typ tovaru odosielate a prečo. Každá položka obsiahnutá v zásielke by mala byť uvedená na faktúre spolu s jej hodnotou.

Všetky naše služby zahŕňajú sledovanie. Ak chcete zásielku sledovať, jednoducho zadáte sledovacie číslo do príslušného poľa pre sledovanie zásielok.

S nami ušetríte, či už zasielate jednorázovo alebo s nami budete využívať naše služby pravidelne. Vďaka Balíkdozahraničia.sk môžete ušetriť až 75% z bežnej ceny.