Balík/list do Číny aj späť s expresným doručením do 1-2 dní za najlacnejšie ceny na trhu

Potrebujete poslať dôležitý dokument alebo zásielku do Číny? Neváhajte využiť profesionálnych služieb našej zásielkovej služby.


Vďaka nášmu projektu, ktorý garantuje najlacnejšie poštovné do Číny na tuzemskom trhu, odošlite každú zásielku rýchlo a efektívne. Už nemusíte chodiť na poštu, všetko potrebné vybavíte z pohodlia domova alebo kancelárie.

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

 • bezkonkurenčná cena poštovného pre zásielky z/do Číny
 • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
 • komfortné vyzdvihnutie na ľubovoľnej adrese
 • maximálnu bezpečnosť prepravy

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Čína?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Čína už 86.32 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 86.32 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 177.95 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 244.00 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 310.05 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 348.21 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 1 039.17 € Objednať

Doba doručenia zásielky do Číny

 • Expresná preprava zásielok, dokumentov a balíkov s doručením zpravidla nasledujúci pracovný deň.
 • Štandardná doručovacia doba zásielky do Číny je zhruba do 7 dní.

Chcete vedieť cenu prepravy vopred? Zistiť ju môžete jednoducho a rýchlo...

Ako poslať balík do Číny?

 • Registrujte sa do služby Balík do zahraničia.
 • Vyplňte formulár oznámenia zásielky.
 • Vyberte si z dvoch možností ako balík podať, a to osobne alebo objednaním zvozu.

Ako poslať väčšie množstvo balíkov do Číny?

Ak pravidelne posielate do Číny väčší objem zásielok, rozhodne nemusíte vypĺňať objednávky ku každému balíku zvlášť. Ponúkame vám jednoduché riešenie v podobe individuálneho prístupu v hromadnom posielaní zásielok. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si podmienky, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať.

 

Kto najčastejšie využíva našich služieb?

 • firmy, ktoré posielajú svoje zásielky zahraničným partnerom
 • internetové obchody
 • verejné inštitúcie
 • súkromne jednotlivci
   

Všetky zásielky do Číny doručuje prepravná spoločnosť UPS alebo prepravca TNT. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na lokálnej pobočke.

 

Chcete poslať expresný balík do Číny? Staneme sa vašou pravou rukou pri každodennej práci s listovými a poštovými zásielkami.

 

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Číne pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do čínskej metropoly Peking aj do ďalších obľúbených miest. S nami môžete lacno poslať balík do Šanghaja, Kantone, Si-anu či H arbin.

 

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Ako poslať balík z Číny?

Potrebujete odoslať balík z Číny na Slovensko a chcete vedieť, koľko zaplatíte? Pri importe (dovozu) zásielok z Číny na Slovensko účtujeme príplatok 35 % z ceny poštovného. Pre presný výpočet ceny je potrebné poznať rozmery a váhu zásielky.

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je možné mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny. Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.
Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Referencie zákazníkov

Služieb Balíku využívame už dlhšiu dobu a posielame pravidelne väčšie množstvo zásielok. Zatiaľ absolútne bez problému. Oceňujem tiež kvalitné info linku, kde pracujú ľudia, ktorí naozaj dokážu poradiť!. S pozdravom, Mgr. Peter Kočner

 

Za mna bez problémov. Balík do Kantonu dorazil do piatich dní, celý čas som sledoval fázy jeho prepravy. Všetko prebehlo absolútne bez problému. Jožko

 

Milo ma prekvapili služby a čas doručenia v rámci expresných služieb. Odoslala som zásielku v stredu ráno a v piatok ráno už bola v Pekingu. Neuveriteľné! Týmto ďakujem! Janka Jandziková

 

Rád by som poďakoval za skvelý servis. V utorok minulý mesiac sme dcére posielali darček k jej narodeninám, je tam totiž na dlhodobé stáži. Balík priniesol kuriér v piatok ráno a dcéra nám hneď nadšene volala. Vďaka! Ferenc