Expresné balík/list do Francúzska aj späť s úsporou na poštovnom až 75 %

Posielajte zásielky do Francúzska najlacnejšie. Potrebujete doručiť balík z Francúzska a neviete ako? Zásielku vyzdvihneme a doručíme adresátovi. Cena poštovného už od 11.03 €.

 

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

 • bezkonkurenčná cena poštovného do Francúzska
 • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
 • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
 • maximálna bezpečnosť prepravy

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Francúzsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Francúzsko už 14.49 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 14.49 € Objednať
balík 10 kg GLS 26.91 € Objednať
balík 20 kg GLS 29.67 € Objednať
balík 30 kg GLS 40.25 € Objednať
balík 40 kg UPS Standard 155.70 € Objednať

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Francie?

Ponúkame 2 základné možnosti doručenia zásielky:

 • Expresná preprava zásielok a dokumentov - doručenie nasledujúci pracovný deň.
 • Štandardná doručovaciaj doba - do 2-3 pracovných dní.

 

Doručovacia doba sa môže líšiť podľa PSČ adresáta. Doba doručenia balíkov sa počíta odo dňa prevzatia zásielky našimi dopravcovi, ktoré prebieha spravidla v ten istý deň.

 


 

Chcete poznať cenu balíka do Francúzska vopred? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo!

 

Ako poslať balík do Francúzska?

 • Zásielka musí byť riadne zabalená, najlepšie v kartónovej krabici, ktorá nesmie byť opatrená cudzími čiarovými kódmi.
 • V adrese príjemca musí byť vždy uvedené telefónne číslo.
 • Prečítajte si informácie o limite na vývoz tovaru.
   

Všetky zásielky do Francúzska doručujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPS alebo prepravcu TNT. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na lokálnej pobočke prepravcu.

Zásielka do akejkoľvek destinácie vo Francúzsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do francúzskej metropoly Paríž aj do ďalších obľúbených miest ako sú Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Bordeaux či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík do Francúzska dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Ako poslať balík z Francúzska?

Potrebujete poslať balík z Francúzska na Slovensko a chcete vedieť, koľko zaplatíte? Pri importe (dovozu) zásielok z Francúzska na Slovensko účtujeme príplatok za import zásielky. Pre presný výpočet ceny je potrebné poznať rozmery a váhu zásielky.

 

Často kladené otázky k preprave zásielok a balíkov do Francúzska

Otázka: Dobrý deň, je možné dopraviť do Francúzska motorku? Ďakujem.

Odpoveď: Áno, je to možné. Prosíme ale vždy o doplnenie rozmerov, váhy, PSČ miesta doručenia, vyzdvihnutie a hodnotu zásielky v eur.

 

Otázka: Chcem sa spýtať, či by som mohol poslať balík do Francúzska v týchto rozmeroch 210 x 30 x 30? A za akú cenu?

Odpoveď: Odoslať tento balík je možné, účtovaný bude však poplatok za nadmernú zásielku. Výška poštovného potom závisí aj na váhe. Použite kalkulátor pre výpočet poštovného.

 

Otázka: Na koľko by vyšla preprava zásielky - 2x kreslo + stolík konferenčný. Kreslo má v zabalenom stave cca 30 kg a stolík 8 kg. Takže približne 70 kg.

Odpoveď: Cena poštovného sa počíta za každý kus zvlášť. V kalkulátora poštovného si prosím vypočítajte výške poštovného jednotlivých balíčkov.

 

Otázka: Zakladáme firmu pre dovoz tovaru z Francúzska na Slovensko. Zaujímalo by nás teda, či poskytujete aj tieto služby a či máte cenové ponuky. Jednalo by sa o vyzdvihnutie na sídle firmy a rozvoz po SR súkromníkom a firmám.

Odpoveď: Áno, zariaďujeme import aj export do zahraničia. Cenník nie je k dispozícii, orientačné ceny nájdete na našich webových stránkach, pre presný výpočet poštovného môžete využiť kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Chcela by som sa opýtať, ako dlho trvá doručenie balíka do Francúzska, konkrétne do Dijone v predvianočnom období. Potrebovala by som poslať balík, aby prišiel ešte pred Vianocami, ale pár ľudí mi povedalo, že je doručovacia doba pred Vianocami o niečo dlhšia. Môžem sa teda spýtať, kedy najneskôr by som mala balík poslať? Ďakujem moc za odpoveď.

Odpoveď: Ponúkame službu Expres, kde je doručenie zásielky do druhého dňa, alebo službu Standard, kde je doba doručenia 1-4 pracovných dní, vďaka vianočnému obdobiu sa doba doručenia môže predĺžiť o 3-4 dni. V každom prípade je najlepšie zásielku poslať čo najskôr.

 

Referencie zákazníkov

Počas nášho sťahovania do Provence sme potrebovali poslať niekoľko väčších zásielok, vrátane vybavenia obývačky aj spálne. Na telefónnej linke mi vždy ochotne poradili, ako je najlepšie každú väčšiu vec zabaliť. Všetko v poriadku dorazilo a v porovnaní s konkurenciou sme naozaj ušetrili. Antónia Šuteková

 

Perfektné služba. Zakaždým 100% spoľah! Teraz už viem, že ak nabudúce nebude adresát zastihnutý, balík možno vyzdvihnúť v Access Pointu :) Ďakujem! Mirek Hložek

 

Potrebovali sme poslať rýchlo dcére knihy k dôležité školskú prácu, ktorú musela za pár dní odovzdať. Našťastie u nej knihy boli už do dvoch dní. Zachránili ste nás! Ďakujeme, Lucia Průchová

 

Často nakupujeme diela na aukciách v Antibes alebo Marseille. Ochotne vyzdvihli zásielku v sieni a doručili ju až k nám domov. Albert Nitranský