• bezkonkurenčná cena poštovného na Maltu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Maltu až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Maltu  váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík na Maltu, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Balíkdozahraničia.sk Vám zaslanie na Maltu uľahčí! Vyberte si tú najlepšiu ponuku, či už UPS alebo TNT, a Váš balíček bude vyzdvihnutý priamo pri Vašich dverách. Odošlite balíček na Maltu s Balíkdozahraničia.sk a ušetrite až 70%!

 

S Balíkdozahraničia.sk môžete posielať na Maltu balíčky lacnejšie a rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. Získajte ceny prepravných spoločností ako sú UPS, TNT a ušetrite až 70%.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Maltu za najnižšiu cenu!

Jednoducho zadajte váhu, rozmery a miesto doručenia Vašich balíkov na Maltu do našeho kalkulátora a kliknite na "Vypočítať". Potom si objednajte tú najvýhodnejšiu službu vyplňte formulár a uhraďte podľa potreby kreditnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom.

Chcete poznať cenu poštovného na Maltu hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

S Balíkdozahraničia.sk je poistenie prepravy zahrnuté v cene a balíček na Maltu bude vyzdvihnutý vo Vašej kancelárii alebo doma. Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadne prepravy zásielky, naši kolegovia na zákazníckej linke Vám vždy ochotne poradia. Môžete sa taktiež informovať o aktuálnom stave Vašej zásielky. Vezmite, prosím, na vedomie taktiež naše tipy pre správne zabalenie zásielky.

 

O Malte:

Malta je malý ostrovný štát v Stredomorí, ktorý sa skladá z ostrovov Malta, Gozo, Comino a niektorých ďalších neobývaných ostrovov. Malta má asi 413 000 obyvateľov. Od roku 2004 je krajina členom Európskej únie. Hlavným mestom štátu je Valetta, obyvatelia Malty hovoria maltsky a anglicky. Populácia je takmer výlučne rímsko-katolická. Pobrežie Malty sa vyznačuje členitým skalnatým pobrežím.