Expresný balík/dopis na Maltu i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného na Maltu
  • import / doprava z Malty do SR najlacnejšie
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky na Maltu až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu na Maltu o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík na Maltu?

Chcete poslať balík na Maltu a ušetríte až 70 %? Žiadny problém! Vďaka úzkému partnerstvu s renomovanými prepravnými spoločnosťami ako sú UPS alebo prepravca TNT, vám zaručujeme tie najlepšie kurierné služby.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Maltu za najnižšiu cenu!

Koľko stojí balík na Maltu?

Jednoducho zadajte váhu, rozmery a miesto doručenia zásielky do kalkulátoru poštovného a kliknite na ”Vypočítať“. Potom si tu najvýhodnejšiu prepravnú službu objednajte vyplnením formulára a uhraďte podľa potreby kreditnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom.

Vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnom mieste je už zahrnuté v cene, rovnako ako poistenie do 100 EUR. Poistenie na vyššiu částku je samozrejme tiež možné.

Chcete poznať cenu poštovného na Maltu dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadne prepravy zásielky, naši kolegovia na zákaznickej linke vám vždy ochotne poradia. Môžete sa tiež informovať o aktuálnom stave vašich zásielok. Prečítajte si tiež tipy pre správne zabalenie zásielky. 

Zásielku do akejkoľvek destinácie na Maltu pre nás nie je problém. Zariadime odeslání vašeho balíčku do maltskej metropoly Valletta i do ďalších obľúbených miest ako sú Mdina, Sliema, Victoria, Mosta, Vittoriosa, St Julian's, St. Paul's Bay, Marsaxlokk či do letoviska pr mori. 

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Malta?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Malta už od 53.08 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 53.08 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 83.19 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 105.31 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 127.43 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 132.70 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 280.06 € Objednať

Pravidla pre zaslanie potravin a liekov mimo EU a do tretích krajín

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. chladenie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informácie o Malte

Malta je malý ostrovný štát v Stredomorí, ktorý sa skládá z ostrovov Malta, Gozo, Comino a niektorých ďalších neobývaných ostrovov. Malta má asi 413 000 obyvateľov. Od roku 2004 je krajina členom Europskej únie. Hlavným mestom štátu je Valletta, obyvatelia Malty hovoria maltsky a anglicky. Populácia je takmer výlučne rímsko-katolická. Pobrežie Malty sa vyznačuje členitým, skalnatým pobrežím.