Expresný balík/dopis na Island i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného na Island
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky na Island až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu na Island o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík na Island?

Preprava zásielok na Island je v dnešnej dobe jednoduchšie, než kedykoľvek predtým, a to vďaka európskej integračnej politike a s tým súvisujúcím odbúráním obchodných barier. Súkromné osoby i firmy v České republike môžu teraz odoslať svoje zásielky na Island bez zložitých exportných dokladov a ušetřiť tak drahocenný čas. 

Zadajte jednoducho rozmery, váhu a miesto doručenia zásielky do kalkulátoru poštovného, vyberte si službu a ušetrite na poštovnom až 70 %. 

Spolupracujeme len s dôveryhodnými prepravnými partnermi UPS a TNT. Váš balíček bude v tých najlepších rukách. 

Uistite sa, že je meno na vašom balíčku uvedené správne, aby sa nestalo, že balíček sa doručí niekomu inému! Na Islande totiž dostává dieťa miesto bežného priezviska meno svojho otca s príponou -dóttir (dcera) alebo -son (syn).

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Island za najnižšiu cenu!

Predtým, než starostlivé zabalíte zásielku, uistite sa, že neodosielate akékoľvek neprípustné položky, ako sú lieky alebo rastliny! Pokiaľ si nie ste istí, prečítajte si všetky informácie na stránke zakázaný tovar pre vývoz a vyhnite sa predlžovaniu doručenia vašej zásielky. 

Pokiaľ máte ďalšie otázky týkajúce sa prepravy na Island, obraťte sa prosím na našu zákaznickú podporu.

Chcete poznať cenu balíku na Island dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do islandskej metropoly Reykjavík i do ďalších obľúbených miest ako sú Kópavogur, Akureyri, Keflavik, Akranes, Selfoss, Vestmannaeyjar, Hafnarfjörður či do akéhokoľvek iného miesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Island?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Island už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.