• bezkonkurenčná cena poštovného na Island
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Island až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Island s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík na Island, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Aj na chladný Island odosielame 

Viac ako 11% povrchu Islandu je pokryé ľadom a ľadovcami. Táto krajina ponúka mnoho ohromujúcich prirodzených panorám, ale terén je riedko osídlený a nie ľahko dostupný. Pokiaľ máte obavy, že Vaša zásielka nedorazí na miesto určenia, môžeme Vás uistiť, že spolupracujeme len s dôveryhodnými prepravnými partnermi. S UPS alebo TNT bude Váš balíček v tých najlepších rukách. Teraz môžete s Balíkdozahraničia.sk prepraviť na Island balíčky za rozumnú cenu.

 

Zaujímavosti

Obzvlášť pri preprave zásielok na Island existujú niektoré veci, na ktoré si treba dať pozor. Na Islande dostáva dieťa miesto priezviska meno svojho otca s príponou-dóttir (dcéra) alebo -son (syn). Uistite sa teda, že je meno na Vašom balíčku napísané správne, aby nebol balíček doručený inej osobe! Island má približne 320 000 obyvateľov, z ktorých vyše 93% žije v mestách.

 

Zvoľte si správnu službu, garantujeme expresné doručenie na Island

Skôr, ako správne zabalíte zásielku, uistite sa, že neodosielate akékoľvek neprípustné položky, ako sú lieky alebo rastliny! Pokial si nie ste istí, prečítajte si informácie na stránke Balíkdozahraničia.sk a vyhnete sa predĺženiu doručenia Vašej zásielky. Potom môžete zadať rozmery balíka do našeho kalkulátora. Zobrazí sa zoznam možností dopravy, z ktorých si môžete vybrať vhodnú variantu. Potom vyčkajte v pohodlí domova alebo v kancelárii na vyzdvihnutie Vašej zásielky. Pokiaľ máte ďalšie otázky, týkajúcej sa prepravy, obráťte sa, prosím, na našu zákaznícku podporu.

Chcete poznať cenu poštovného na Island hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Islande pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do metropoly Islandu, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Reykjavik, Kopavogur, Akureyri, Keflavik, Akranes, Selfoss, Vestmannaeyjar, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A  je naozaj z čoho vyberať.