• bezkonkurenčná cena poštovného do Turecka
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Turecka až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Turecka s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Turecka, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Chcete odoslať lacno, spoľahlivo a nekomplikovane balíčky do Turecka? Balíkdozahraničia.sk Vám ponúka služby známych prepravných spoločností, jednoduché vytvorenie objednávky, rovnako ako vyzdvihnutie Vašich zásielok. Odosielajte a objednávajte teraz!

 

Zo Slovenskej republiky do Turecka - Vaše balíky nájdu svoj cieľ

Aj v tomto prípade, kedy krajiny doručenia sú vzdialenejšími destináciami, je zasielanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Jediným kliknutím získajte ceny poštovného medzinárodných prepravných spoločností ako sú TNT a UPS a objednajte si doručenie zásielky podľa Vášho výberu až s 70% zľavou.

 

Jednoducho zadajte hmotnosť, rozmery a miesto doručenia Vašich balíkov do Turecka v našom prepravnom kalkulátore a porovnajte ponuky. Vyberte požadovaného partnera a pohodlne plaťte kreditnou kartou online, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

Odoslanie zásielky je jednoduché!

Chcete poznať cenu poštovného do Turecka predom? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Naše rozsiahle služby, až po expresné doručenie balíku do Turecka do 24 hodín

Je to pre vás príliš únavné bežať na poštu? Žiadny problém! Vyberte si termín vyzdvihnutia a balíček vyzdvihneme u vás doma alebo v kancelárii.

Ďalšou službou Balíkdozahraničia.sk je poistenie zásielky, ktoré je súčasťou väčšiny prepravných služieb. Ak by ste chceli vedieť, či váš balíček už dorazil do Turecka, jednoducho sledujte zásielku online. Sledovanie tásielok vám pomôže zmapovať trasu zásielky zo Slovenskej republiky do Turecka.

Colnú dokumentáciu potrebnú pre prepravu do Turecka môžeme vytvoriť za vás. Vezmite prosím na vedomie informácie o colných predpisoch Turecka.

 

Do Turecka odporúčame využívať len exprexné služby, kedy sa v krajine doručenie platí nižší colný poplatok, ako je to pri službách so štandardným časom doručenia.

 

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Turecku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčku do tureckej metropoly aj do ďalších obľúbených miest. S námi můžte například levně poslat balík do Ankary, Istambulu, Antalye, Izmiru, Bursy, Adany, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A že je naozaj z čoho vyberať.

Teraz už nič nebráni tomu, objednať prepravu do Turecka.