Expresný balík/dopis do Turecka i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Turecka
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Turecka až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Turecka o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Turecka a koľko stojí?

Chcete odoslať lacno, spoľahlivo a nekomplikované balíčky do Turecka? Ponúkame služby známych prepravných spoločností TNT a UPS, ľahké vytvorenie objednávky, rovnako ako vyzdvihnutie vašich zásielok.

Jednoducho zadajte hmotnosť, rozmery a miesto doručenia vašich balíkov do Turecka do prepravného kalkulátoru a porovnajte ponuky. Vyberte požadovaného partnera a pohodlne plaťte kreditnou kartou online, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

Chcete poznať cenu balíku do Turecka dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Colné predpisy pri zasielaní do Turecka

Colné dokumentácie požadované pre prepravu do Turecka môžeme vytvořiť za vás. Vezmite, prosím, na vedomie informácie o colných predpisoch Turecka.

Do Turecka doporučujeme využívať iba expresné služby, kde sa v krajine doručenia hradia nižšie colné poplatky, než je tomu u služieb so štandardným časom doručenia. 

V cene prepravy je už zahrnuté základné poistenie zásielky do výšky 100 EUR. Pohyb zásielky môžete samozrejme sledovať online.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Turecka za najnižšiu cenu!

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Turecku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do tureckej metropoly Ankara i do ďalších obľúbených miest. Pošlite lacno balík do Istanbulu, Antalye, Izmiru, Bursy, Adany, Bodrumu, Beleku, Marmarisu či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Turecko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Turecko už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.