Expresný balík/dopis do Tuniska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Tuniska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Tuniska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Tuniska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Tuniska a koľko stojí?

Hľadáte ľahkú, bezpečnú a lacnú prepravu zásielok do Tuniska? Potom ste tu správne. Vypočítajte si cenu poštovného a objednajte online s cenovou výhodou až 70 %. K tomu získáte vyzdvihnutie balíčkov do Tuniska zdarma. Ušetrite práve teraz s Balíkdozahraničia.sk.

Zadajte do našeho kalkulátoru rozmery, hmotnosť a presný cieľ doručenia zásielky a kliknite na „Vypočítať“. Potom si jednoducho objednajte službu podľa vašeho priania a uhraďte pohodlne pomocou platobnej karty, GoPay alebo bankovým prevodom. 

Spolupracujeme s renomovanými partnermi, ako sú prepravná spoločnosť TNT alebo dopravca UPS. Zásielky sú bezplatne poistené do 100 EUR. Prečítajte si naše rady, ako zabaliť balík.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Tuniska za najnižšiu cenu!

Colné predpisy pri odoslaní balíku do Tuniska

Po vytvorení objednávky vám poskytneme dokumenty potrebné pre proclenie a taktiež sledovací kód pre monitoring pohybu zásielky.

Chcete poznať cenu poštovného do Tuniska dopredu? Vypočítejte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Pokiaľ máte otázky týkajúce sa prepravy do Tuniska, naši pracovníci zákaznickej linky vám na nich veľmi radi odpovedia, telefonicky alebo prostředníctvom emailu. Neváhejte nás kontaktovať.

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Tunisku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do tuniskej metropoly Tunis i do ďalších obľubených miest ako sú Sfax, Sousse, Kairouan, Bizerte, Gabes, Gafsa, Monastir, Nabeul či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Tunisko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Tunisko už 77.15 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 77.15 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 186.12 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 253.13 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 320.13 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 359.66 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 1 108.62 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Tunisku

Tunisko je arabská krajina v severnej Afrike. Nachádza sa u Stredozemného mora a má spoločné hranice s Libyou a Alžírskom. Tunisko má viac než desať miliónov obyvateľov, hlavným mestom je približne miliónový Tunis ležiaci na severe. Od roku 1956 je Tunisko formálne nezávislé. Na jeseň roku 2011 sa v Tunisku konali prvé slobodné voľby, v ktorých vyhrála islamistická Strana obrody. 

98 % obyvateľov Tuniska sa hlásí k islámu, ktorý je oficiálným štátným náboženstvom, ostatných 2 % predstavujú judaismus a kresťanstvo. Európa je najdôležitějším hospodárským partnerom krajiny a domovom mnoho turistov, ktorí trávia svoju dovolenku v Tunisku.