Expresný balík/dopis do Thajska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Thajska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Thajska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Thajska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Thajska a koľko stojí?

Jedinečná prázdninová destinácia, avšak ťažko dosiahnuteľná poštou – to je už minulosť. Pomôžeme vám s bezpečným doručením zásielky do Thajska a ponúkneme najlepšiu cenu poštovného. S dôveryhodnými partnermi, ako sú prepravná společnosť TNT alebo dopravca UPS bude vaša zásielka rýchlo a spoľahlivo doručená. Vyzdvihnutie zásielky u vašich dverí je v cene poštovného. Odosielajte s nami do Thajska veľké i malé balíčky a ušetříte až 70 % z ceny prepravy. 

Po zadání rozměrov a váhy balíčku do kalkulačky poštovného stačí kliknúť na „Vypočítať“ a ihned sa dozviete možnosti a cenu.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Thajska za najnižšiu cenu!

Užitečné informácie a colné predpisy pri zasielaní do Thajska

Teploty v Thajsku môžu rychlo vystúpať cez 40 °C, preto dávajte pozor, aby ste vo svojom balíčku nezasielali predmety podliehajúce skáze. Ponúkame tiež kontrolu detailov vašej objednávky tak, aby nedošlo k odoslaniu zakázaných položiek. V tom prípade vás budú pracovníci zákaznickej linky ihneď kontaktovať. Okrom zjevne zakázaných položiek, ako sú napríklad drogy alebo zbrane, nemôžu byť prepravováné ani rastliny či zvieratá.

Potrebnú colnú dokumentáciu vám poskytneme ihneď po vytvorení objednávky, vy sa o nič starať nemusíte.

Pre ďalšie otázky alebo individuálne požiadavky týkajúce sa prepravy, kontaktujte naše zákaznické centrum, radi vám pomôžeme a poradíme.

Chcete poznať cenu poštovného do Thajska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Thajsku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do thajskej metropoly Bangkok i do ďalších obľúbených miest ako sú Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Čonburi, Čiang Mai, Nakhon Ratčasima, Pak Kret, Hat Jai či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Thajsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Thajsko už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 158.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 215.16 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 272.01 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 304.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 899.25 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.