• bezkonkurenčná cena poštovného do Thajska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Thajska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Thajska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Thajska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Jedinečná prázdninová destinácia, avšak obtiažne dosiahnuteľná poštou - to je už minulosť! Pomôžeme Vám s bezpečným doručení zásielky do Thajska a ponúkneme najlepšiu cenu poštovného, pretože so službou Balíkdozahraničia.sk môžete odoslať balíčky tak lacno, ako nikdy predtým. S dôveryhodnými partnermi, ako sú TNT, UPS, bude Vaša zásielka bezpečne odoslaná. Vyzdvihnutie zásielky pri Vašich dverách je v cene poštovného. Odošlite s nami do Thajska veľké, malé, široké aj dlhé balíčky a ušetrite až 70%.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Thajska za najnižšiu cenu!

Radi by ste si spravili fotografie krásnych chrámov a odoslali krehký fotoaparát do Thajska? Prečítajte si pozone pokyny k baleniu, aby bola Vaša zásielka správne zabalená a pripravená na cestu. Pri zadaní rozmerov a váhy balíčka do našej kalkulačky poštovného, stačí kliknúť na "Vypočítať" a zvoliť si ideálnu službu doručenia. Potrebnú colnú dokumentáciu Vám poskytneme ihneď po vytvorení objednávky, Vy sa už nemusíte starať o nič. Akonáhle balíčky dorazia do Thajska, môžu byť doručené do konečného miesta rôznymi dopravnými prostriedkami. Pokiaľ kladiete dôraz na bezpečnú, rýchlu a lacnú prepravu, je Balíkdozahraničia.sk práve pre Vás.

Chcete poznať cenu poštovného do Thajska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Thajsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do thajskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Nonthaburi, Samut Prakan, Udon Thani, Čonburi, Čiang Mai, Nakhon Ratčasima, Pak Kret, Hat Jai, či do iného mesta.Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Thajsku

Teploty v Thajsku môžu vystúpiť nad 40°C, preto dávajte pozor, aby ste vo svojom balíčku nezasielali predmety, ktoré by sa mohli teplotou znehodnotiť. Balíkdozahraničia.sk Vám ponúka kontrolu detailov Vašej objednávky tak, aby nedošlo k odoslaniu zakázaných položiek. V takomto prípade Vás budú pracovníci zákazníckej linky kontaktovať. Okrem zjavne zakázaných položiek, ako sú napríklad drogy alebo zbrane, nemôžu byť odoslané ani rastliny. Pre ďalšie otázky alebo individuálne požiadavky týkajúce sa prepravy, kontaktujte naše zákaznícke centrum, radi Vám pomôžeme a poradíme.