Balík do Talianska
expresné doručenie zásielky s úsporou na poštovnom 75 %

Posielajte svoje zásielky do Talianska najlacnejšie. Len u nás začínajú ceny poštovného už od 12.60 €.

 

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

 • bezkonkurenčná cena poštovného do Talianska
 • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
 • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
 • maximálna bezpečnosť prepravy

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Taliansko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Taliansko už 16.56 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 16.56 € Objednať
balík 10 kg GLS 31.97 € Objednať
balík 20 kg GLS 35.65 € Objednať
balík 30 kg GLS 47.15 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 85.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 147.32 € Objednať

Ako dlho trvá doručenie zásielky do Talianska?

Ponúkame 2 základné možnosti prepravy:

 • Expresná preprava zásielok a dokumentov - doručenie nasledujúci pracovný deň.
 • Štandardná doručovacej doba - približne do 2-3 pracovných dní.

 

Doručovacia doba sa môže líšiť podľa PSČ adresáta. Doba doručenia balíkov sa počíta od nášho preposlania, ktoré prebieha vo väčšine prípadov v ten istý deň, keď je k nám zásielka doručená.

 

Chcete poznať cenu balíka do Talianska vopred? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo!

 

Ako poslať balík do Talianska?

 • Je zakázaná preprava zbraní a ich súčastí.
 • Pre dodávku alkoholu a tabakových výrobkov záleží na konkrétnych podmienkach. Iba zásielky malého množstva sú povolené.
 • Zásielka musí byť riadne zabalená, najlepšie v kartónovej krabici, ktorá nesmie byť opatrená cudzími čiarovými kódmi.
 • V adrese príjemcu musí byť vždy uvedené telefónne číslo.
 • Prečítajte si informácie o limite na vývoz tovaru.

 

Všetky zásielky do Talianska doručujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPS alebo prepravcu TNT. Dopravca vykonáva dva pokusy o doručenie na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia zásielky je možné jej vyzdvihnutie na lokálnej pobočke prepravcu.

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Taliansku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do talianskej metropoly Rím aj do ďalších obľúbených miest. S nami môžete napríklad lacno poslať balík do Milána, Neapola, Turína, Palerma, Janova, Bologna, Florencia, Bari či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Ako poslať balík z Talianska?

Potrebujete doručiť balík z Talianska do SR a chcete vedieť, koľko zaplatíte? Pri importe (dovozu) zásielok z Talianska na Slovensko účtujeme príplatok za import zásielky. Pre presný výpočet ceny je potrebné poznať rozmery a váhu zásielky.

 

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Často otázky k preprave zásielok a balíkov do Talianska

Otázka: Potrebovala by som poslať hvezdársky ďalekohľad do Talianska. Existuje možnosť poslať balík s poznámkou "krehké" aby sa to nezničilo? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: V prípade krehkého tovaru odporúčame balíček pripoistiť a veľmi dobre zabaliť. Prečítajte si inštrukcie na stránke Ako zabaliť balík.

 

Otázka: Dobrý deň. Mám u dcéry v Taliansku balík (hrniec apod. do kuchyne) a kočík - trojkombináciu. Dovážate balíky aj z Talianska k nám (do Žiliny či Popradu)? A platí cena poštovného podľa tabuliek?

Odpoveď: Áno, ponúkame tiež možnosť importu z Talianska a tiež ostatných krajín sveta. Na výpočet presné ceny poštovného prosím použite náš kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Potrebujem odoslať zásielku z Prahy do Talianska: Taliansko, Uboldo (VA). Váha balíka: 2 kg, výška balíka: 2 metre. Prosím o spočítanie ceny dopravy.

Odpoveď: Pre výpočet ceny poštovného budeme od Vás potrebovať vedieť všetky rozmery zásielky - dĺžku, výšku a šírku. Ďakujeme.

 

Otázka: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či doručujete aj na juh Talianska - presnejšie Neapol? A či je cena rovnaká ako do celého Talianska. A ako dlho to trvá?

Odpoveď: Na našich stránkach si cez cenník poštovného vypočítate cenu zásielky zadaním váhy, rozmerov a PSČ miesta doručenia. Potom si vyberiete službu pre doručenie.

 

Otázka: Dobrý večer, chcela som sa spýtať, či môžem poslať balík z Talianska (Udine) do ČR. Ďakujem vopred za prípadnú odpoveď.

Odpoveď: Áno, je to možné. Objednávku prosím vytvorte tu.

Referencie zákazníkov

lužbu a druhý deň bola v jej hoteli. Wow, konečne niekto plní to, čo sľubuje na webe. Vďaka, Juraj

 

Moc vďaka za super pomoc slečny na vašej linke aj trpezlivú komunikáciu. Daniela Haberová

 

Milo ma prekvapila kvalita služieb, ktoré poskytujete. Už som párkrát do zahraničia zasielala veci rôznymi spôsobmi a vy ste boli absolútne najlepšie. Balík do Milána prišiel bleskovo a hlavne za super cenu. Janka Jandzíková

 

Jednotka s hviezdičkou za cenu aj rýchlosť! Jožo Kutlík