Expresný balík/dopis do Srbska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Srbska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Srbska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Srbska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Srbska?

So službou Balík do zahraničia bude preprava zásielok do Srbska uskutočnená jednoducho, spoľahlivo a lacno ako nikdy predtým. Úzké partnerstvo s renomovanými prepravnými spoločnosťami, ako sú UPS a TNT zaručuje nielen vynikajúce služby, ale tiež cenové výhody až do výšky 70 %. Ľahké porovnanie cien, rychlé vytvorenie objednávky a úspora na poštovnom.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Srbska

Zadejte jednoducho váhu a rozmery balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžite obdržíte informácie o cene prepravy. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vytvorenia objednávky alebo odoslanie do Srbska nás neváhajte kontaktovať. Naši pracovníci zákazníckej linky vám vždy ochotne poradia prostredníctvom emailovej alebo telefonickej komunikácie.

Pri preprave do Srbska sa nemusíte starať o preclenie zásielky. Po vytvorení objednávky vám potrebnú dokumentáciu odošleme na vašu emailovú adresu. Cenu prepravy môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

Chcete poznať cenu poštovného do Srbska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Bieloruska za najnižšiu cenu!

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Srbsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do srbskej metropoly Belehrad i do ďalších obľúbených miest ako sú Novi Sad, Niš, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, Kragujevac, Čačak, či do letoviska na horách.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Srbsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Srbsko už 88.90 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Expedited 88.90 € Objednať
balík 10 kg UPS Expedited 211.43 € Objednať
balík 20 kg UPS Expedited 252.08 € Objednať
balík 30 kg UPS Expedited 307.55 € Objednať
balík 40 kg UPS Expedited 370.90 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Srbsku

Republika Srbsko sa nachádza uprostred Balkánskeho polostrova. Susedí s Maďarskom, Rumunskom, Bulharskom, Macedónskom, Albánskom, Kosovom, Čiernou Horou, Bosnou a Hercegovinou a Chorvatskom. Srbsko získalo plnú nezávislosť po referende v roku 2006. V Srbsku žije viac než sedem miliónov obyvateľov. I keď v Srbsku žije mnoho rôznych národov, srbština je jediným uznávaným úradným jazykom. Dňa 22. decembra 2009 Srbsko oficiálne predložilo svoju kandidatúru na členstvo v Európskej únii a od 1. marca 2012 získalo status kandidátskej krajiny.