• bezkonkurenčná cena poštovného do Srbska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Srbska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Srbska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Srbska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

S Balíkdozahraničia.sk bude Vaša preprava do Srbska uskutočnená jednoducho, spoľahlivo a lacno, ako nikdy predtým. Úzke partnerstvo s renomovanými poskytovateľmi zasielateľských služieb, ako sú UPS a TNT Vám zaručuje nielen vynikajúce služby, ale aj cenové výhody až do výšky 70%. Jednoduché porovnávanie cien, rýchle vytvorenie objednávky a úspora - to všetko s Balíkdozahraničia.sk

 

Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk Vám pomôže odoslať zásielku nekomplikovane a za dobré ceny

Vďaka našej službe získate nielen prehľad o cenách, ale ihneď si môžete najvýhodnejšiu ponuku objednať, Využite náš kalkulátor poštovného a zistite, ktorá služba je pre Vás tá najelpšia. Jednoducho zadajte váhu a rozmery zásielky a objednajte s Balíkdozahraničia.sk. Váš balíček bude vyzdvihnutý kedykoľvek si prajete u Vás doma alebo v kancelárii. Za vyzdvihnutie zásielky neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

Váš balíček je poistený do výšky 100 € zdarma. Chceli by ste mať možnosť sledovať, kde sa Vaša zásielka aktuálne nachádza a kedy bude doručená? Prostredníctvom online sledovania máte túto možnosť kedykoľvek.

Naši pracovníci zákazníckej linky Vám vždy ochotne poradia prostredníctvom e-mailovej alebo telefonickej komunikácie. Pri preprave do Srbska sa so starosťami s preclením zásielky nemusíte zaoberať, Balíkdozahraničia.sk môže vytvoriť všetku dokumentáciu za Vás. Pri platení zásielky sa môžete taktiež ľubovoľne rozhodnút, akým spôsobom chcete platbu realizovať.

Chcete poznať cenu poštovného do Srbska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Srbska za najnižšiu cenu!

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Srbsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do srbskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Belehrad, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, či do letoviska na horách.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Srbsku 

Republika Srbsko se nachádza uprostred Balkánskeho poloostrova. Susedí s Maďarskom, Rumunskom, Bulharskom, Macedónskom, Albánskom, Kosovom, Čiernou Horou, Bosnou a Hercegovinou a Chorvátskom. Srbsko nebolo len jedným z najväčších štátov bývalej Juhoslávie, ale taktiež ekonomicky jedným z najstabilnejších krajín na juhovýchode. V Srbsku žije viacako sedem miliónov obyvateľov. Aj keď v Srbsku žije mnoho rôznych národov, srbština je jedným z uznávaných úradných jazykov. Dňa 22. decembra 2009 Srbsko oficiálne predložilo svoju kandidatúru na členstvo v Európskej únii a od 1. marca 2012 získalo status kandidátskej krajiny.