Expresný balík/dopis do Singapuru i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Singapuru
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Singapuru až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Singapuru o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Singapuru?

Chcete rýchlo a spoľahlivo odoslať zásielky do Singapuru a ušetriť na poštovnom až 70 %? Porovnajte ceny medzinárodných prepravných spoločností so službou Balík do zahraničia, jednoducho objednajte prepravu online a vychutnajte si zvoz vašich balíčkov priamo u vašeho prahu. Doprava zásielok do Singapuru nebola nikdy ľahšia!

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Singapuru

Pri preprave zásielok a balíkov do Singapuru sa nemusíte starať o preclenie. Po vytvorení objednávky vám potrebnú dokumentáciu odošleme na emailovú adresu. Poštovné môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Singapuru za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu poštovného do Singapuru dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Singapuru pre nás nie je problém, takže teraz už nič nebrání tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Singapur?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Singapur už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 293.66 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 380.20 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 489.51 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 610.20 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 572.81 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočíšných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informácie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Singapure

Singapur je mestský štát v juhovýchodnej Ázii na rovnomennom ostrove. V preklade znamená Singapur Levie mesto. S celkovou rozlohou 712 km² žije v Singapure viac než 5 miliónov obyvateľov. Krajina má celkom 4 úradné jazyky - angličtinu, čínštinu, malajštinu a tamilštinu. V Singapure žijú vyznávači mnohých náboženstiev. Viac než polovica sa hlásí k buddhismu a taoismu.