• bezkonkurenčná cena poštovného do Singapuru
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Singapuru až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Singapuru s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Singapuru, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Chcete rýchlo a spoľahlivo odoslať zásielky do Singapuru a ušetriť až 70%? Tak porovnajte ceny medzinárodných prepravných spoločností vďaka spoločnosti Balíkdozahraničia.sk, jednoducho objednajte a vychutnajte si odvoz Vašich balíčkov priamo od Vašich dverí. Doprava do Singapuru je veľmi jednoduchá - s Balíkdozahraničia.sk.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Singapuru za najnižšiu cenu!

Balíkdozahraničia.sk je inovatívny objednávkový portál, ktorý Vám umožní zaslať svoj balíček do Singapuru rovnako jednoducho a cenovo výhodne, ako ešte nikdy predtým. U nás ušetríte až 70% v porovnaní s priamym objednaním u prepravcu. Získate prepravné poistenie a odvoz Vašich balíčkov priamo u Vás doma.

Úspora času a peňazí môže byť tak jednoduchá! Teraz jednoducho zadajte váhu a rozmery balíkov do Singapuru do našej prepravnej kalkulačky a kliknite na "Vypočítať". Rozhodnite sa, ktorú službu využijete. Tú, ktorú si vyberiete, okamžite a pohodlne objednajte s firmou Balíkdozahraničia.sk.

Môžete zaplatiť kreditnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom. O colné formality sa postaráme taktiež.

Máte nejaké otázky ohľadom prepravy zásielok do Singapuru? Naši školení pracovníci Vám radi pomôžu s výberom služieb. Informujte sa tiež, či Vaše balíčky do Singapuru už dorazili. Jednoducho vyberte službu, odošlite a ušetríte - s Balíkdozahraničia.sk.

Chcete poznať cenu poštovného do Singapuru predom? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Singapure pre nás nie je problém. Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A že je naozaj z čoho vyberať.

 

O Singapure

Singapur je mestský štát v juhovýchodnej Ázii na rovnako nazvanom ostrove. V preklade znamená Singapur Levie mesto.  Scelkovou rohlohou 712 kilometrov štvorcových žije v Singapure viac ako 5 miliónov ľudí. Krajina má celkom štyri úradné jazyky - angličtinu, čínštinu, malajštinu a tamilštinu. V singapure žijú vyznávači mnohých náboženstiev. Viac ako polovica sa hládi k budhizmu a taoizmu. 

Pošlite svoj balíček už teraz s Balíkdozahraničia.sk!