• bezkonkurenčná cena poštovného do Rumunska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Rumunska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Rumunska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Rumunska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

So službou Balíkdozahraničia.sk môžete poslať zásielku do Rumunska až o 70% lacnejšie. Ponúkame Vám komplexnú službu, cenové výhody a vyzdvihnutie zásielky u Vás doma prostredníctvom prepravcov ako TNT, UPS. Vďaka Balíkdozahraničia.sk bude zasielanie do Rumunska jednoduchou záležitosťou.

 

Balíkdozahraničia.sk je na Vašej strane

Balíkdozahraničia.sk je služba, vďaka ktorej je doprava do Rumunska lacnejšia, rýchlejšia a jednoduchšia ako ešte nikdy predtým. Porovnajte ceny významných prepravcov a ušetrite až 70% pri objednávke cez Balíkdozahraničia.sk. Zadajte váhu a rozmer balíka do Rumunska do našeho kalkulátora a vyberte najlepšiu ponuku pre zahájenie prepravy zásielok do Rumunska. Potom si na Balíkdozahraničia.sk urobte objednávku v niekoľkých jednoduchých krokoch a zaplaťte podľa svojho priania kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.

 

Nemusíte urobiť ani krok - poskytujeme komplexnú službu vrátane služby expresného doručenia do Rumunska do 24 hodín

Dokonca aj za nepriaznivého počasia môžete odoslať svoje balíčky. Ponúkame Vám vyzdvihnutie zásielok doma alebo v kancelárii. Naša rozsiahla služba tu nekončí, pretože aj poistenie je súčasťou našich služieb. Neviete, kde sa Váš balíček do Rumunska nachádza? Žiadky problém, naša služba zahŕňa sledovanie, ktoré Vám umožní jednoducho online skontrolovať všetky informácie o stave zásielky do Rumunska. Ak by ste chceli extra rýchlu prepravu, môžete svoje zásielky odoslať expresne.

Chcete poznať cenu poštovného do Rumunska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Rumunsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do rumunskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Bukurešť, Jasy, Kluž, Temešvár, Craiova, Constanta, Galati, Brašov, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Máte otázky? Kontaktujte nás

Pokiaľ máte otázky ohľadne objednávok a zaslania, môžete vždy kontaktovať našu zákaznícku linku, ktorá je k dispozícii. Na našich webových stránkach nájdete taktiež množstvo užitočných informácií.