• bezkonkurenčná cena poštovného do Portugalska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Portugalska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Portugalska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Portugalska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Chcete svoje zásielky alebo balíčky poslať do Portugalska až o 70% lacnejšie? To nie je pre Balíkdozahraničia.sk žiadny problém! S nami nájdete tú najlepšiu službu doručenia, ktorú môžete rýchlo a jednoducho objednať. Jedná sa o služby renomovaných prepravcov, ako sú TNT a UPS, ktorí vyzdvihnú Vaše zásielky alebo balíčky do Portugalska priamo u Vás doma a spoľahlivo odošlú a doručia.

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Portugalska za najnižšiu cenu!

Odoslanie balíka nebolo nikdy jednoduchšie!

Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk ponúka exkluzívne služby a prepravnú zásielku do Portugalska pohodlnejšie, ako nikdy predtým. Vďaka našim webovým stránkam môžete porovnať ceny najlepších poskytovateľov prepravných služieb a objednať službu podľa Vášho priania v dvoch jednoduchých krokoch a to všedtko on-line. Jednoducho zadajte váhu, rozmery a cieľ doručenia Vášho balíčka do Portugalska do našeho kalkulátoru a kliknite na "Vypočítať". Potom, čo ste pohodlne zaplatili (či už kreditnou kartou alebo prostredníctvom GoPay), pre Vás urobíme všetko ostatné.

Chcete poznať cenu poštovného do Portugalska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka bude vyzdvihnutá u Vás doma

Od tejto chvíle si môžete ušetriť cestu na poštu, pretože Váš balíček do Portugalska bude vyzdvihnutý našimi partnermi u Vás doma alebo v kancelárii. Poistenie dopravy do výšky 100 € je zahrnuté v cene poštovného. V prípade otázok ohľadne objednávky a zasielania so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk Vám náš priateľský tím zamestnancov vždy rád pomôže telefonicky alebo e-mailom. Samozrejme, že to všetko úplne zadarmo. Taktiež Vám poskytneme zaujímavé tipy pre zabalenie Vášho balíčka.  Takže, pokiaľ chcete dopraviť aj zásielku väčších rozmerov, kontaktujte našu zákaznícku linku a všetko zariadime. Presvedčte sa o našich službách a našej bezkonkurenčnej preprave!