Expresný balík/dopis do Portugalska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Portugalska
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • maximálna bezpečnosť prepravy

Ako poslať balík do Portugalska?

Chcete svoje zásielky alebo balíčky poslať do Portugalska až o 70 % lacnejšie? Žiadny problém! Vďaka úzkému partnerstvu s renomovanými prepravnými spoločnosťami UPS a prepravcom TNT zariadime vyzdvihnutie vašej zásielky alebo balíka do Portugalska priamo u vás doma aleebo v kancelárii a spoľahlivé odoslanie a doručenie príjemcovi.

 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Portugalska za najnižšiu cenu!

Koľko stojí balík do Portugalska?

Zadejte jednoduše váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného, klikněte na ”Vypočítat“, a my vám nabídneme nejrychlejší a nejdostupnější možnosti dopravy do Portugalska. 

Vyzvednutí zásilky na libovolném místě je již zahrnuto v ceně přepravy, stejně jako pojištění do 100 EUR. Pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné.

Objednejte zvolenou přepravní službu a pohodlně uhraďte poštovné kreditní kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.

 

Chcete poznať cenu balíka do Portugalska vopred? Vypočítejte ji snadno a rychle! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Portugalsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do metropoly Lisabon aj do ďalších obľúbených miest ako sú Porto​, Coimbra, Braga, Sintra, Évora, Faro, Funchal, Fátima, či do letoviska při mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Pre ďalšie informácie sme vám kedykoľvek k dispozícií. Od objednania prepravy až po samotné doručenie. Neváhajte nás kontaktovať, naši skúsení pracovníci vám veľmi radi pomôžu.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Portugalsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Portugalsko už 28.40 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 28.40 € Objednať
balík 10 kg GLS 45.15 € Objednať
balík 20 kg GLS 47.55 € Objednať
balík 30 kg GLS 54.75 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 95.09 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 208.47 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.