• bezkonkurenčná cena poštovného do Nórska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Nórska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Nórska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Nórska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Pokiaľ chcete odoslať zásielku do Nórska, môžeme Vám ponúknuť radu spoľahlivých dopravcov a poskytovateľov prepravy, ako sú UPS a TNT. Vďaka spolupráci s nami ušetríte až 70% v porovnaní s ostatnými spoločnosťami. Jednoducho porovnajte služby a ceny: do nášho kalkulátoru zadajte rozmery a váhu balíka, ktorý chcete poslať do Nórska a vyberte si najzaujímavejšiu ponuku. Ani expresné doručenie zásielky nie je s Balíkdozahraničia.sk žiadny problém.

 

Balíček vyzdvihneme u Vás.

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Nórska za najnižšiu cenu!

Pokiaľ chcete odoslať zásielku do Nórska, vyzdvihneme ju u Vás doma a môžete si ušetriť cestu na poštu. Aby bolo zaistené, že cenný obsah Vašich balíkov dorazí do Nórska nepoškodený, máme na našich webových stránkach pár tipov, ako zásielku bezpečne zabaliť. Váš balíček bude krytý proti strate alebo poškodeniu do výšky 100 €. Celú dobu prepravy je možné zásielku sledovať.

 

Máte nejaké otázky?

Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom prepravy balíkov do Nórska štandardným alebo expresným servisom, kontaktujte nás.Prehliadnite si informácie na našich webových stránkach alebo sa obráťte na našu zákaznícku linku, radi Vám pomôžeme. Táto služba je Vám vždy k dispozícii zdarma.  Jednoducho vyplňte objednávkový formulár na našich webových stránkach.

 

Po uskutočnení objednávky uhraďte poštovné za prepravu kartou online alebo bankovým prevodom. Tak jednoduchá a lacná je teraz preprava na medzinárodnej úrovni!

Chcete poznať cenu poštovného do Nórska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Nórsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do nórskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim, Drammen, Kristiansand, Skien, Tromso, Moss, či do letoviska na horách.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.