Expresný balík/dopis do Nigérie i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Nigérie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Nigérie až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Nigérie o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Nigérie a kolik stojí?

Hľadáte lacného a spoľahlivého poskytovateľa prepravy do Nigérie? Potom ste tu správne. S námi získáte skvelé ceny, vyzdvihnutie zdarma a svojej zásielky prepravíte do Nigérie až o 70 % lacnejšie. Ušetríte teraz pri zasielaní zásielok do celého sveta.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručení zásielky do Nigérie za najnižšiu cenu!

S Balíkdozahraničia.sk odešlete svoj balíček do Nigérie lacno, rýchlo a bezpečne ako nikdy predtým! Využite naše zrovnanie cien poštovného. Spolupracujeme s prednými poskytovateľmi prepravy UPS a TNT

Zaistíme tiež poistenie zásielky a vyzdvihneme balík či dopis do Nigérie kdekoľvek potrebujete. Pomôžeme tiež s colným odbavením zásielky. 

Jednoducho zadajte rozmery, váhu a miesto doručenia vašich balíkov do kalkulátoru poštovného a kliknite na "Vypočítať". Potom uhraďte bezpečne online platobnou kartou, GoPay alebo bankovým prevodom. 

Máte akékoľvek otázky ohľadne prepravy zásielok? Neváhajte sa obrátiť na našich pracovníkov, ktorí sú k dispozícii, aby vám pomohli telefonicky alebo emailom. 

Prečítajte si niekteré tipy o bezpečnom balení zásielok a získejte informácie o aktuálnom stave prepravy. Vypočítajte si cenu, odošlite a ušetríte - s Balíkdozahraničia.sk. 

 

Chcete poznať cenu balíku do Nigérie dopredu?Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Nigéria?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Nigéria už 77.15 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 77.15 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 186.12 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 253.13 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 320.13 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 359.66 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 1 108.62 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zajímavé informácie o Nigérii

Nigéria je krajina ležiaca vo východnej časti západnej Afriky na pobreží Atlantického oceánu a je obklopená štátmi Kamerun, Čad, Niger a Benin. S populáciou cez 170 miliónov obyvateľov je Nigéria najľudnatejším štátom v Afrike a jednou z najviac osídlených krajín sveta. Obyvatelia Nigérie patria k rôzným etnickým skupinám. Hovorí sa tu viac než 500 rôznymi jazykmi a dialektami, ale oficiálným jazykom je angličtina. Väčšina Nigerijcov dnes vyznává islám alebo kresťanstvo, čo často vedie ku konfliktom medzi vyznávačmi danej viery.