• bezkonkurenčná cena poštovného do Malajzie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Malajzie až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Malajzie s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Malajzie, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Malajzia sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, v blízkosti rovníka. Viac ako 60 percent Malajzie pokrýva dažďový prales. Podnebie v Malajzii je typicky tropické - horké a vlhké v priebehu celého roku. Pokiaľ budete zasielať balíček do Malajzie, mali by ste umiestniť obsah zásielky do nepremokavého materiálu. Zvlášť počas obdobia dažďov sa môžu vyskytnúť veľmi silné prehánky.

S Balíkdozahraničia.sk a vďaka našim partnerom vždy viete a môžete jednoducho sledovať, kde sa zásielka nachádza. Doprava prostredníctvom služby Balíkdozahraničia.sk je výrazne lacnejšia ako priamo u poskytovateľov zásielkových služieb. 

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Malajzie za najnižšiu cenu!

Preclenie balíčka s doručením zásielky do Malajzie môže trvať až 3 pracovné dni expresnou službou a 7 pracovných dní službou štandard. Obsah balenia zásielky do Malajzie musí byť uvedený v objednávke, pretože Malajzia nie je súčasťou Európskej únie. Obsah uvádzajte vždy v anglickom jazyku.

 

Výška colných poplatkov závisí na hodnote obsahu zásielky

V prípade, že zásielka obsahuje tovar s hodnotou nižšou ako 100 Eur, clo sa nehradí. Takto odoslaná zásielka sa považuje za darček. Ak je ale hodnota tovaru v zásielke vyššia ako 100 Eur, musí byť tovar preclený. Nezabúdajte na vlhkú klímu a zabalte všetky predmety tak, aby boli odolné voči dažďu a vlhkosti. Štítok s adresou doručenia Vám zašleme k vytlačeniu a predaniu šoférovi. Odporúčame poznačiť adresu taktiež priamo na balíček.

 

Chcete poznať cenu poštovného do Malajzie hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Malajzii pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do malajzijskej metropoly, aj do ďalších miest ako sú Subang Jaya, Port Klang, Johor Bahru, Ipoh, Ampang Jaya, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, či do akéhokoľvek iného mesta. Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.