Expresný balík/dopis do Malajzie i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Malajzie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Malajzie až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Malajzie o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Malajzie a koľko stojí?

Zadajte jednoducho váhu, rozmery a cieľ doručenia zásielky do online kalkulátoru poštovného, vyberte najvhodnejší spôsob prepravy a zaplaťte pohodlne kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay. Zásielku vyzdvihneme na určenom mieste a spoľahlivo doručíme adresátovi. 

V cene prepravy je už zahrnuté základné poistenie zásielky do výšky 100 EUR. Pohyb zásielky môžete samozrejme sledovať.

Malajzia sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, v blízkosti rovníka a viac než 60 % Malajzie pokrýva dažďový prales. Podnebie v Malajzii je typicky tropické – teplé a vlhké v priebehu celého roka. Zvlášť behom obdobia dažďov sa môžu vyskytnúť veľmi silné prehánky. Nezabudnite preto na vlhké klíma a zabaľte všetky predmety tak, aby boli odolné voči dažďu a vlhkosti. Štítok s adresou doručenia vám zašleme na vytlačenie a odovzdanie vodičovi. Doporučujeme poznačiť adresu tiež priamo na balíček. 

 

Ako dlho trvá doručenie zásilky?

Doručenie zásielky do Malajzie môže trvať až 3 pracovné dni expresnou službou a 7 pracovných dní službou štandardnou. Obsah balenia zásielky do Malajzie musí byť uvedený v objednávke, pretože Malajzia nie je súčasťou Európskej únie. Obsah zásielky uvádzajte vždy v anglickom jazyku.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Malajzie za najnižšiu cenu!

 

Colné predpisy a poplatky pri zasielaní do Malajzie

V prípade, že zásielka obsahuje tovar s hodnotou nižšou než 100 Euro, clo sa nehradí. Takto odoslaná zásielka sa považuje za darček. Ak je hodnota tovaru obsiahnutého v zásielke vyššia než 100 Euro, musí byť tovar preclený. 

Colné dokumenty však po zaplatení objednávky prepravy vytvoríme za vás a jednoducho vám ich zašleme na e-mail.

 

Chcete poznať cenu poštovného do Malajzie dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Srbsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do malajzijskej metropoly Kuala Lumpur i do ďalších obľúbených miest ako sú Subang Jaya, Port Klang, Johor Bahru, Ipoh, Ampang Jaya, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Máte otázku ohľadne prepravy zásielok do Malajzie? Neváhajte kontaktovať našich pracovníkov telefonicky alebo emailom. Odosielanie zásielok je teraz ľahšie než kedykoľvek predtým

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Malajzia?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Malajzia už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 293.66 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 380.20 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 489.51 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 610.20 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 572.81 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočíšnych produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informácie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej faktúre. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.