• bezkonkurenčná cena poštovného do Luxemburska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Luxemburska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Luxemburska s váhou až 1 000 kg

Ako poslať balík do Luxemburska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Expedícia zásielok do Luxemburska je v dnešnej dobe jednoduchšia, ako kedykoľvek predtým a to vďaka európskej integračnej politike a s tým súvisiacim odbúravaním obchodných bariér. Súkromné osoby aj firmy v Slovenskej republike môžu teraz odoslať svoje zásielky bez zložitých exportných dokladov a ušetriť tak drahocenný čas. Ak by ste chceli odoslať balíček v rámci EÚ, jednoducho zadajte všetky potrebné informácie do našej prepravnej kalkulačky, vyberte si službu a ušetrite až 70%.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Luxemburska za najnižšiu cenu!

Pri objednaní cez spoločnosť Balíkdozahraničia.sk môžete rýchlo a jednoducho porovnávať ceny dobre známych prepravných spoločností, ako sú UPS, TNT, a získať tak svoju prepravu do Luxemburska až o 70% lacnejšie. Využite naše služby a pošlite svoje balíčky do Luxemburska s Balíkdozahraničia.sk!

Nájdite si tu najlepšiu ponuku rýchlo a jednoducho pomocou nášho kalkulátora poštovného - jednoducho zadajte váhu a rozmery balíka do Luxemburska a zvoľte možnosť "Vypočítať". Objednajte si a uhraďte bezpečne online kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. Vďaka nám si ušetríte cestu na poštu, pretože naši prepravní partneri vyzdvihnú Váš balíček do Luxemburska priamo na Vašej adrese. Okrem toho Vám zaistíme poistenie a môžete sledovať polohu Vášho balíčka online. Pýtajte sa, kedykoľvek Vám niečo nie je jasné a neváhajte kontaktovať našich kompetentných odborníkov na prepravu telefonicky či e-mailom.

Chcete poznať cenu poštovného do Luxemburska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Pošlite svoj balíček do Luxemburska s Balíkdozahraničia.sk a ušetrite ako nikdy predtým!

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Luxembursku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do luxemburskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Esch-sur-Alzette, Differdingen, Ettelbrück, Diekirch, Wiltz, Rümelingen, Echternach, či do akéhokoľvek iného miesta. Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Luxembursku

Okrem Belgicka a Holandska je Luxembursko jedno z troch krajín Beneluxu. Luxembursko má hranice s Belgickom, Francúzskom, Nemeckom a v roku 1957 bolo jedným zo zakladajúcich členov Európskeho hospodárskeho spoločenstva, dneškej EÚ. Luxembursko s rozlohou necelých 2600 kilometrov štvorcových je jedným z najmenších územných štátov na svete a po Malte druhým najmenším členským štátom Európskej únie. V Luxembursku žije viac ako 500 000 ľudí. Vďaka svojmu vynikajúcemu hospodárskemu rozvoju prilákalo Luxembursko v posledných desaťročiach mnoho prisťahovalcov, čo umožňuje silný a trvalý rast populácie. Okrem luxemburčiny sú úradnými jazykmi taktiež nemčina a francúzština.