Expresný balík/dopis do Luxemburska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Luxemburska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Luxemburska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Luxemburska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Luxemburska?

Expedícia zásielok do Luxemburska je v dnešnej dobe jednoduchšia, než kedykoľvek predtým, a to vďaka európskej integračnej politike a s tým súvaciacim odbouráním obchodných bariér. Súkromné osoby i firmy v Slovenskej republike môžu teraz odoslať svoje zásielky bez zložitých exportných dokladov a ušetriť tak drahocenný čas. 

Chcete odoslať balíček do Luxemburska? Jednoducho zadajte všetky potrebné informácie do kalkulátoru poštovného, vyberte si službu a ušetrite na poštovnom až 70 %. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Luxemburska za najnižšiu cenu!

Koľko stojí balík do Luxemburska?

Porovnajte ľahko a rýchlo ceny medzinárodných prepravných spoločností ako sú TNT alebo prepravca UPS. Nájdite najlepšiu ponuku a jednoducho objednajte prepravu online! Poštovné uhraďte bezpečne online kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. Vďaka nám si ušetríte cestu na poštu, pretože naši prepravní partneri vyzdvihnú váš balíček do Luxemburska priamo na vašej adrese. 

Samozrejmosťou je základné poistenie zásielky do 100 EUR a možnosť sledovať polohu vašeho balíčku online. Pýtajte sa, kedykoľvek vám niečo nie je jasné a neváhajte kontaktovať našich kompetentných odborníkov telefonicky alebo emailom.

Chcete poznať cenu poštovného do Luxemburska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Luxembursku pro nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do luxemburskej metropoly Luxemburk i do ďalších obľubených miest ako sú Esch-sur-Alzette, Differdingen, Dudelange, Ettelbrück, Diekirch, Wiltz, Rümelingen, Echternach, či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Luxembursko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Luxembursko už 14.72 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 14.72 € Objednať
balík 10 kg GLS 25.76 € Objednať
balík 20 kg GLS 30.56 € Objednať
balík 30 kg GLS 35.36 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 74.50 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 166.38 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. chladenie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vášho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. 

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

 

Zaujímavé informácie o Luxembursku

Okrome Belgicka a Holandska je Luxembursko jednou z troch krajín Beneluxu. Luxembursko má spoločné hranice s Belgickom, Francúzskom a Nemeckom a v roku 1957 bolo jedným zo zakladajúcich členov Európskeho hospodárskeho spoločenstva, dnešná EU. Luxembursko s rozlohou iba 2586 km² je jedným z najmenších územných štátov na svete a po Malte druhým najmenším členským štátom Európskej únie. 

V Luxembursku žije viac než 500 000 ľudí. Vďaka svojmu vynikajúcemu hospodárskemu rozvoju prilákalo Luxembursko v posledných desaťročiach mnoho prisťahovalcov, čo umožňuje silný a trvalý rast populácie. Okrem luxemburštiny sú úradnými jazykmi tiež nemčina a francúzština.