Expresný balík/dopis do Litvy i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Litvy
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • maximálna bezpečnosť prepravy

Ako poslať balík do Litvy?

Odesielajte zásielky do Litvy lacnejšie a ľahko ako nikdy predtým! Porovnejte ceny medzinárodných prepravných spoločností ako sú TNT a UPS. Najdite najlepšiu ponuku a objednajte prepravu online v dvoch jednoduchých krokoch!

 

Cena prepravy pri zasielaní balíku do Litvy

Jednoducho zadejte rozmery, váhu a miesto doručenia balíkov do Litvy v kalkulátore poštovného, kliknite na "Vypočítat" a vyberte si prepravnú spoločnosť. Potom uhraďte podľa vašeho uváženia kreditnou kartou, GoPay alebo bankovým prevodom a zbytok nechajte na nás! 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Litvy za najnižšiu cenu!

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslania balíku do Litvy nás neváhajte kontaktovať. Sme vám plne k dispozícií.

Chcete vedieť cenu balíku do Litvy dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Litvy pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do metropoly Vilnius aj do ďalších obľúbených miest ako sú Kaunas, Klaipéda, Šiauliai, Panevéžys, Alytus, Marijampole, Mažeikiai, Trakai či do letoviska pri mori

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Litva?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Litva už 20.72 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 20.72 € Objednať
balík 10 kg GLS 37.76 € Objednať
balík 20 kg GLS 41.12 € Objednať
balík 30 kg GLS 52.40 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informacie o Litve

Litva je najjužnejším a najväčším z troch pobaltských krajín. Litva má spoločné hranice s Lotyšskom, Bieloruskom, Ruskom a Poľskom a má priamy prístup do Baltského more, čo  sa ukazuje ako turistická a hospodárska výhoda. 

Z približne troch miliónov ľudí žije každý šiesty človek v hlavnom meste Vilniusu. Jeho historické centrum bolo pre svoju jedinečnosť zapísané na Zoznam svetového dedictva UNESCO. Litva získala svoju nezávislosť v roku 1990 a od roku 2004 je členom EU. V Litve žije mnoho etnických menšin, to znamená, že okrem oficiálneho jazyka litovštiny sa hovorí i ďalšími jazykmi, ako sú ruština a polština.