• bezkonkurenčná cena poštovného do Litvy
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Litvy až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Litvy s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Litvy, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím zdarma u odosielateľa

Vďaka službe Balíkdozahraničia.sk môžete svoj balíček odoslať do Litvy lacno a jednoducho ako nikdy predtým! Porovnajte ceny medzinárodných prepravných spoločností, ako sú TNT a UPS. Nájdite najlepšiu ponuku a objednajte v dvoch jednoduchých krokoch! Preprava do Litvy teraz rýchlejše ako nikdy predtým - ušetrite čas a peniate s Balíkdozahraničia.sk!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Litvy za najnižšiu cenu!

Len Balíkdozahraničia.sk vám ponúka príležitosť porovnať ceny všetkých známych poskytovateľov kuriérskych služieb, ktorú si potom jednoducho objednáte. A naviac: Vďaka našej úzkej spolupráci s prepravcami, ako UPS, TNT môžete ušetriť až 70%! Okrem toho si Váš balíček vyzdvihneme priamo u Vás doma, zaistíme Vám poistenie a budeme Vás priebežne informovať o stave objednávky.

 

Jednoducho zadajte rozmery, váhu a miesto určenia Vašich balíkov do Litvy v našom kalkulátore, kliknite na "Vypočítať" a vyberte si službu doručenia. Potom uhraďte podľa Vášho rozhodnutia kreditnou kartou, GoPay alebo bankovým prevodom a zvyšok nechajte na nás! Objednajte si zásielku do Litvy jednoduchšie, ako nikdy predtým.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb, obráťte sa na našu zákaznícku linku, ktorá Vám zodpovie všetky otázky telefonicky alebo e-mailom. Teraz už nič nebráni tomu, aby Vaše balíčky dorazili do Litvy.

Chcete poznať cenu poštovného do Litvy hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Litve pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do litovskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Vilnius, Kaunas, Klaipéda, Šiauliai, Panevéžys, Alytus, Marijampole, Mežeikiai, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Litve

Litva je najjužnejším a najväčším z troch pobaltských krajín. Litva má spoločné hranice s Lotyšskom, Bieloruskom, Ruskom, Poľskom a má priamy prístup k Baltskému moru, čo je turistickou a hospodárskou výhodou. Z približne troch miliónov ľudí žije každý šiesty človek v hlavnom meste Vilnius. Jeho historické centrum bolo pre svoju jedinečnosť zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Litva získala svoju nezávislosť v roku 1990 a od roku 2004 je členom EÚ. V Litve žije mnoho etnických menšín, to znamená, že okrem oficiálneho jazyka litovčiny sa hovorí aj ďalšími jazykmi ako sú ruština a poľština.