Expresný balík/dopis do Južnej Kórey i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Južnej Kórey
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Južnej Kórey až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Južnej Kóreyo váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Južnej Kórey?

Hľadáte lacnú, rýchlu a spoľahlivú prepravu do Južnej Kórey? Potom ste na správnom mieste. Ponúkame zásielkovu prepravu s vyzdvihnutím na adrese odosielateľa výhodnejšie až o 70 %. 

Vďaka úzkej spolupráci s poskytovateľmi medzinárodných kurierných služieb, ako sú prepravca UPS a dopravca TNT, vám ponúkame spoľahlivú prepravu zásielok do zahraničia. Zásielky sú bezplatne poistené do 100 EUR.

Venujte, prosím, pozornosť správnému zabaleniu zásielky.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Južnej Kórey

Zadejte váhu a rozmery balíku do Južnej Kórey do kalkulátoru poštovného a kliknite na "Vypočítať". Ihneď zistíte možnosti prepravy. Potom si jednoducho objednate vyplnením formulár a pohodlne zaplatíte pomocou kreditnej karty, prostredníctvom GoPay alebo klasickým bankovým prevodom.  

My za vás zariadíme zbytok vrátane potrebných colných dokumentov a vy môžete ľahko sledovať, či váš balíček už dorazil do cieľa. 

Máte otázky ohľadne prepravy do Južnej Kórey? Naši pracovníci vám radi pomôžu. Neváhajte nás kontaktovať. Odosielanie zásielok je teraz ľahšie než kedykoľvek predtým.

Chcete poznať cenu poštovného do Južnej Kórey dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Južnej Kórei pro nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do juhokorejskej metropoly Soul i do ďalších obľúbených miest ako sú Pusan, Tegu, Daejeon, Gwangju, Suwon, Suigen, Songnam, Chonju či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Kórejská republika?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Kórejská republika už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 158.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 215.16 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 272.01 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 304.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 899.25 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Južnej Kórey

Južná Kórea je štát vo východnej Ázii, oficiálne nazývaná Kórejská republika. Južná Kórea zaberá južnú časť Kórejského polostrova. Jeho susedom je Severná Kórea. Hlavným mestom Južnej Koreje je Soul, ktorý sa nachádza na severozápade krajiny. Južná Kórea má asi 50 miliónov obyvateľov, oficiálnym jazykom je kórejčina. Konflikt medzi Južnou Kóreou a KĽDR sa tiahne už od konca druhej svetovej vojny.

Pošlite balíčky obchodným partnerom, priateľom a rodine v Južnej Kórei ľahko a rýchlo!