Expresný balík/dopis do Hongkongu i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Hongkongu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Hongkongu až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Hongkongu o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Hongkongu?

Chcete poslať svoj balíček do Hongkongu rýchlejšie, menej komplikovane a až o 70 % lacnejšie? Potom je pre vás služba Balíkdozahraničia.sk ideálnym riešením. Výpočítejte si cenu poštovného už teraz – ušetríte peniaze i čas.

Vďaka našej úzkej spolupráci s poskytovateľmi medzinárodných kurierných služieb, ako sú prepravci UPS a TNT, vám garantujeme spoľahlivú prepravu zásielok do zahraničia.

Zvoz zásielky zaistíme z pohodlia vašeho domova alebo kancelárie. Zásielky vieme tiež poistiť. Už sa nemusíte starať o colnú dokumentáciu, všetko zariadíme za vás.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Hongkongu

Jednoducho zadejte váhu a rozmery balíku do Hongkongu do kalkulátora poštovného a kliknite na "Spočítať cenu poštovného". Vyberte si najvýhodnejšiu ponuku. Potom môžete ľahko a bezpečne uhradiť online alebo bankovým prevodom. 

My za vás zariadíme zbytok a vy môžete ľahko sledovať, či váš balíček už dorazil do cieľa. 

Máte akékoľvek otázky ohľadne dopravy do Hongkongu, neváhajte kontaktovať našich pracovníkov telefonicky alebo emailom. Odoslanie zásielok je teraz ľahšie než kedykoľvek predtým.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Hongkongu za najnižšiu cenu!

Chcete poznáť cenu poštovného do Hongkongu dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Hongkong?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Hongkong už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 158.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 215.16 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 272.01 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 304.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 899.25 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Hongkongu

Hongkong má zhruba 7 miliónov obyvateľov a nachádza sa na južnom pobreží Číny. Hongkong bol britskou korunnou kolóniou až do polovice roku 1997, od tohoto roku je pod čínskou správou.  Okrem pevninskej oblasti Hongkong zahrňuje územie tiež 262 ostrovov. Hongkong je jedným z najdôležitějších ekonomických centier v Ázii. Úradným jazykom Hongkongu je štandardná čínština a angličtina, najrozšírenejším hovoreným jazykom je však kantónština. 

Pošlite balíčky obchodným partnerom, priateľom a rodine v Hongkongu ľahko a rýchlo!