Expresný balík/dopis do Gruzínska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Gruzínska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Gruzínska až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Gruzínska o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Gruzínska?

Pošlite svoj balíček do Gruzínska teraz tak lacno ako nikdy predtým! Ponúkame možnosti prepravy s renomovanými poskytovateľmi kuriérskych služieb UPS alebo TNT.  Vyberte si najrýchlejší a najlacnejšie ponuku a užite si službu vyzdvihnutia priamo u vás doma. Bezpečná doprava do Gruzínska je ľahká - vďaka službě Balík do zahraničia. 

Zásielku môžete sledovať online a mať prehľad o tom, či váš balíček už dosiahol svojho cieľa.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásilky do Gruzínska za najnižšiu cenu!

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Gruzínska

Zadajte jednoducho váhu, rozmery a cieľ doručenia balíku do kalkulátoru poštovného a okamžite zistíte cenu prepravy. Obavy z nevyhnutných colných dokladov sú tiež vecou minulosti. Po vytvorení objednávky vám potrebnú dokumentáciu odošleme na vašu emailovú adresu.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vytvorenia objednávky alebo odoslania do Gruzínska nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Chcete poznať cenu balíku do Gruzínska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Gruzínsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do gruzínskej metropoly Tbilisi i do ďalších obľúbených miest ako sú Kutaisi, Batumi, Rustavi, Zugdidi, Gori, Poti, Samtredia, Chašuri či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Gruzínsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Gruzínsko už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Gruzínsku

Gruzínsko je malá krajina vo východnej Azii východne od Černého mora, má viac než 4 milióny obyvateľov a jej rozloha je necelých 69 700 km2. V roku 1991 získalo Gruzínsko svoju nezávislosť. Hlavným mestom je Tbilisi, ktoré je súčasne najväčším mestom v krajine a má viac než jeden milión obyvateľov. Gruzínský jazyk, ktorým hovorí menej než 5 miliónov ľudí po celom svete, má svoje vlastné znaky a gramatiku. V západných častiach Čierneho mora je veľmi vlhko, zatiaľ čo východne kolo hlavného mesta Tbilisi je extrémne sucho.