• bezkonkurenčná cena poštovného do Fínska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Fínska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Fínska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Fínska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím zdarma u odosielateľa

Pošlite zásielky do Fínska so službami renomovaných logistických partnerov, akými sú TNT a UPS. Prostredníctvom našej spolupráce s významnými prepravcami môžete získať zľavu až 70% - naše ceny sú neporovnateľné! Odošlite už dnes svoj balíček do Fínska a vychutnajte si služby spoločnosti Balíkdozahraničia.sk. S nami bude váš balíček doručený do Fínska rýchlo a spoľahlivo.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Fínska za najnižšiu cenu!

Chcete posalť balíček? Sme radi, že vám môžeme pomôcť.

Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk dodáva Vaše balíčky do Fínska s prednými slovenskými dopravcami. Objednajte teraz - je to tak ľahké. Zadajte rozmery, hmotnosť a miesto doručenia Vašich balíkov do Fínska do našeho kalkulátora a kliknite na "Vypočítať cenu". Potom sa Vám zobrazia všetky služby, ktoré sú dostupné. Vyberte vhodnú ponuku a určte dátum vyzdvihnutia. S Balíkdozahraničia.sk už nebudete musieť opustiť Váš domov. Zvoľte si čas a miesto a my sa o zásielku postaráme, či už ste doma alebo v kancelárii!

Chcete poznať cenu poštovného do Fínska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zaplatíte podľa svojho priania, bezpečne, pomocou kreditnej karty, GoPay alebo bankovým prevodom. Tiež môžete sledovať aktuálnu polohu Vašich balíkov online z domova.

 

Vzhľadom k tomu, že spokojnosť zákazníkov je našou hlavnou prioritou, môžete vždy kontaktovať náš zákaznícky servis. Naši pracovníci sú Vám plne k dispozícii. Tešíme sa na osobný kontakt s Vami. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a budeme sa snažiť Vám vo všetkom výjsť v ústrety. Táto služba je samozrejme zdarma! Aby ste sa presvedčili, že je balíček optimálne chránený proti poškodeniu, venujte pozornosť bezpečnému zabaleniu vašej zásielky.