Expresný balík/dopis do Dánska späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Dánska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Dánska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Dánska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Dánska?

So službou Balík do zahraničia porovnáte rýchlo a ľahko najlacnejšie ponuky pre vašu zásielku do Dánska. Vďaka úzkému partnerstvu s renomovanými prepravnými spoločnosťami ako sú TNT alebo UPS môžete teraz odoslať zásielku do Dánska až o 70 % lacnejšie. 

Fronty na pošte sú otázkou minulosti, zásielku vyzdvihneme priamo u vás doma alebo na pracovisku.

Koľko stojí balík do Dánska?

Akonáhle umiestníte predmety do balíčku, zmerajte dĺžku, šírku a výšku balenia a zadejte požadované údaje do kalkulátoru poštovného. Z pohodlia domova tak jednoducho zaistíte cenu poštovného online!

Vyberať môžete z expresnej alebo štandardnej prepravy dopisov, dokumentov alebo balíkov. Poslať môžete samozrejme tiež nadrozmernú zásielku!

 

Chcete poznať cenu poštovného do Dánska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Ako poslať balík z Dánska?

Pri dovoze zásielok účtujeme príplatok za import. Pre presný výpočet ceny zadajte váhu a rozmery zásielky do kalkulátoru poštovného a nezabudnite uviesť PSČ odosielateľa a adresáta.

Chcete sa na čokoľvek informovať osobne? Neváhajte nás kontaktovať.

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Dánsku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do dánskej metropoly Kodaň i do ďalších obľubených miest ako sú Aarhus, Odense, Alborg, Viborg, Esbjerg, Randers, Kolding, Helsingor či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Dánsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Dánsko už 17.12 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 17.12 € Objednať
balík 10 kg GLS 27.92 € Objednať
balík 20 kg GLS 30.75 € Objednať
balík 30 kg GLS 36.32 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.