• bezkonkurenčná cena poštovného do Dánska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Dánska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Dánska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Dánska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím zdarma u odosielateľa

S Balíkdozahraničia.sk môžete rýchlo a ľahko porovnávať najlacnejšie ponuky pre Vašu zásielku do Dánska. Vďaka úzkemu partnerstvu so známymi balíkovými službami, akými sú TNT, UPS, môžete teraz zásielku odoslať do Dánska až o 70% lacnejšie. Odoslaním balíčka spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk sa nemusíte trápiť so zložitými požiadavkami na prepravu do Dánska.

 

Jednoduché a bezpečné - s Balíkdozahraničia.sk žiadny problém

Svoju cenu poštovného môžete získať pohodlne z domova. Jednoducho zadajte váhu, dĺžku a šírku balíka do Dánska v našom online kalkulátore. Potom môžete pohodlne objednávať u svojho preferovaného prepravcu, aby Vám doručil zásielku.

 

Už žiadne dlhé cesty - expresné doručenie do Dánska, už do 24 hodín

Balíček bude vyzdvihnuty priamo u Vás doma alebo na požiadanie v kancelárii. Dlhé rady na pošte sú minulosťou - službou od nás pre Vás. Vyzdvihnutie zásielok sa uskutočňuje priamo u Vás doma. Vďaka prepravnému poisteniu sú Vaše balíky chránené pri strate a poškodení. Pre doručenie zásielky môžete taktiež využiť expresné doručenie. Balíkdozahraničia.sk samozrejme ponúka možnosť získať informácie o Vašej zásielke a jej aktuálnom stave, aby ste mali vždy prehľad, kde sa zásielka práve nachádza.

Chcete poznať cenu poštovného do Dánska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Dánsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do dánskej metropoly, aj do ďalších obľúbených destinácií, ako sú napríklad Kodaň, Arhus, Odense, Alborg, Viborg, Esbjerg, Randers, Kolding, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Spokojnosť, servis a profesionalita zákazníkov sú pre firmu Balíkdozahraničia.sk najdôležitejšie.

 

Chcete byť informovaní osobne?

Spojte sa s našimi priateľskými zamestnancami, ktorí sú vždy k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo telefónnej linky. Neváhajte sa informovať o cenách alebo ponúkanej službe.