• bezkonkurenčná cena poštovného do Chile
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Chile až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Chile s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Chile, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Super lacné a jednoduchšie ako predtým - je teraz odoslanie zásielky do Chile! Prostredníctvom partnerstva s medzinárodnými prepravcami ako sú TNT, UPS ušetríte pri preprave do Chile so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk až 70% na poštovnom. Dostaneme Váš balíček bezpečne a rýchlo do cieľa. Využite dlhoročné skúsenosti našich osvedčených prepravných partnerov, vynikajúceho zákazníckeho servisu a bezplatného vyzdvihnutia zásielky.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Chile za najnižšiu cenu!

My, z Balíkdozahraničia.sk, Vám garantujeme prvotriednu cenu poštovného. Pri preprave balíku do Chile ušetríte až 70% v porovnaní s objednaním prepravy priamo od samotného poskytovateľa. Prostredníctvom úzkej spolupráce s významnými prepravcami, ako sú UPS, TNT Vám umožníme rýchle doručenie Vašich zásielok. Lacno, jednoducho a spoľahlivo - to sú naše silné stránky!

 

Objednanie je jednoduché - zadajte len rozmery a hmotnosť balíčka do kalkulátora na našich webových stránkach. Porovnajte ceny a vyberte si tú najvhodnejšiu variantu. Vytvorenie objednávky online trvá len pár minút. Uhraďte pohodlne z domova online platobnou kartou alebo prostredníctvom GoPay Vaše platby. Využite vyzdvihnutie na Vašej adrese a taktiež poistenie zdarma do výšky 100 €

 

Ak máte akékoľvek otázky, náš tím Vám rád so všetkým pomôže. Na  prepravu do Južnej Ameriky je nutné priložiť dokumenty k precleniu, ktoré za Vás môžeme taktiež vytvoriť.

Chcete poznať cenu poštovného do Chile hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Chile pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do chilskej metropoly,  aj do ďalších obľúbených miest ako sú Santiaho de Chile, Puente Alto, Vina del Mar, Antofogasta, Valparaiso, San Bernardo, Temuco, Concepción, či do letoviska pri mori.

 

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A  je naozaj z čoho vyberať.

 

Chceli by ste vedieť, či Váš balíček bezpečne dorazil do cieľa? Žiadny problém.  Zásielku môžete nepretržite sledovať online. Precízne zabaľte balíček na dlhú cestu do Chile. O všetko ostatné sa postaráme!

 

O Chile

Chile, nachádzajúce sa v Južnej Amerike, sa rozkladá na ploche 755 ,969 kilometrov štvorcových a dĺžke 4,000 kilometrov. Chile susedí na západe a juhu s Tichým oceánom, na severe hraničí Chile s Peru a na severozápade s Bolíviou. Vďaka veľkej rozlohy krajiny od severu k juhu a ohromným výškovým rozdielom sa v Chile vyskytujú rozličné klimatické zóny: púšť, step, stredomorská klíma, celoročne vlhká mierna klíma a subpolárna klíma. Až 40% z celej chilskej populácie žije v hlavnom meste Santiago de Chile. Chile patrí k seismicky najaktívnejším oblastiam na svete.