Expresný balík/dopis do Chile i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Chile
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Chile až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Chile o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Chile?

Odoslanie zásielky do Chile je teraz super lacnejšie a jednoduchšie než kedykoľvek predtým! Prostredníctvom partnerstva s mezinárodními prepravcami ako sú TNT a UPS ušetríte pri preprave do Chile až 70 %. Využijte dlhoročné skúsenosti našich osvedčených prepravných partnerov, vynikajúceho zákaznického servisu a bezplatného vyzdvihnutia zásielky.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Chile

Objednanie prepravy online je ľahké a rychlé. Jednoducho zadajte rozmery a hmotnosť balíku do kalkulátoru poštovného, porovnajte ceny a vyberte tu najvhodnejšiu variantu.

Poštovné uhradíte pohodlne z domova online platební kartou alebo prostrednictvom GoPay platby. Využite vyzdvihnutie na vašej adrese a tiež poistenie zdarma do výšky 1 000 EUR. 

Pre prepravu zásielok do Južnej Ameriky je potreba priložiť dokumenty k procleniu, které za vás môžeme teraz vytvoriť! Máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátit. Radi vám pomôžeme.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Chile za najnižšiu cenu!

 

Chcete poznať cenu balíku do Chile dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rychle! Vypočítať cenu

Zásielku do akejkoľvek destinácie v Chile pre nás nie je problém. Zariadime odeslání vašeho balíčku do chilskej metropoly Santiago de Chile i do dalších obľúbených miest ako sú Puente Alto, Vina del Mar, Antofagasta, Valparaiso, San Bernardo, Temuco, Concepción, Arica, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebrání tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Chceli by ste vedieť, či váš balíček bezpečne dorazil do cieľa? Žiadny problém, zásielku môžete nepretržite sledovať online. Zabalte balíček na dlhú cestu do Chile starostlivo. O všetko ostatné sa postaráme! 

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Čile?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Čile už 77.15 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 77.15 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 324.13 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 417.82 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 536.52 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 687.04 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 942.56 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je možné mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny. Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.
Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informacie o Chile

Juhoamerický štát Chile se rozkládá na ploche 755,696 km². Chile je ohraničené na západe a na juhu Tichým oceánom, na severe hraničí s Peru, na severovýchode s Bolíviou. 

Vďaka veľkej rozľahlosti krajiny od severu k juhu a ohromným výškovým rozdielom sa v Chile vyskytujú rozličné klimatické zóny: púšť, step, stredomorská klíma, celoročne vlhká mierna klíma a subpolárna klíma. 40 % z celé chilské populácie žije v hlavnom meste Santiago de Chile. Chile patrí k seizmicky najaktivnejším oblastiam na svete.