Expresný balík/dopis do Brazílie i spät s úsporou na poštovnom až 70 %

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Brazílie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Brazílie až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Brazílie o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Brazílie?

Posielajte balíky alebo dopisy do Brazílie ľahko, rýchlo a lacno. So službou Balík do zahraničia ušetríte na poštovnom až 70 %! Zásielku vyzdvihneme priamo u vás, už žiadné fronty na pošte.

Tipy pre zasielanie do Brazílie

Skontrolujte zoznam položiek zakázaných pre vývoz, aby ste sa uistili, že váš balíček nebude zastavený a poslaný späť do Slovenskej republiky. Dokonca i predmety, ako sú laky na nehty alebo aerosolové spreje, sa do Brazílie zasielať nemôžu.

Colné predpisy a cena prepravy pri odosielaní balíku do Brazílie

Akonáhle umiestnite predmety do balíčku, zmerajte dĺžku, šírku a výšku balenia a zadajte požadované údaje do kalkulátoru poštovného. Na vám širokú škálu prepravných partnerov, z nich si vyberiete tu najlepšiu možnosť práve pre vás. 

Po dokončení objednávky vám poskytneme tiež dokumenty potebné k proclení zásielky a vy se nemusíte o nič starať. 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslania do Brazílie nás neváhajte kontaktovať. Jsme vám plne k dispozícií.

Chcete znát cenu poštovného do Brazílie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Brazílii pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do brazílskej metropoly Brasília i do ďalších obľúbených miest ako sú Sao Paolo, Rio De Janeiro, Salvador, Ceara, Belo Horizonte, Curtiba, Manaus, Recife či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Brazília?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Brazília už 68.65 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 68.65 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 227.00 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 292.28 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 374.88 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 469.56 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 194.60 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.