• bezkonkurenčná cena poštovného do Brazílie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Brazílie až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Brazílie s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Brazílie, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Brazília, najväčší štát Južnej Ameriky, je vyhľadávanou turistickou destináciou. Láka mnoho turistov, predovšetkým svetoznámym festivalom a špičkovými futbalistami. Nielen ľudia, ale taktiež balíčky môžu nájsť cestu do Brazílie. Ako? Jednoducho, Balíkdozahraničia.sk Vám pomôže s odoslaním zásielky.

 

Ponúkame Vám najlepšiu cenu poštovného, službu si už zvolíte sami. Vďaka prepravcom UPS a TNT dorazí Váš balík do Brazílie bezpečne a to vrátane prepravného poistenia.

 

Vaša zásielka bude vyzdvihnutá priamo u Vás doma. Ponúkame tie najlepšie ceny, ktoré vám pomôžu ušetriť nepríjemné pochôdzky na poštu.

 

Ak chcete poslať svoj obľúbený festivalový kostým práve do Brazílie, žiadny problém! Garantujeme expresné doručenie balíka do Brazílie.

 

Akonáhle umiestnite predmety do balíčka, zmerajte dĺžku, šírku a výšku balenia a zadajte požadované údaje do nášho kalkulátora. Ponúkame Vám širokú škálu prepravných partnerov, z ktorých si môžete vybrať toho správneho a ušetriť až 70%. Akonáhle dokončíte objednávku, poskytneme Vám taktiež dokumenty potrebné k precleniu Vašej zásielky a vy sa nemusíte o nič starať.

Chcete poznať cenu poštovného do Brazílie hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Brazílii pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do brazílskej metropoly i do ďalších obľúbených miest, akými sú Sao Paolo, Rio De Janeiro, Salvador, Ceara, Belo Horizonte, Brasilia, Curtiba, Manaus, či do letoviska pri mori.

 

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Tipy pre zasielanie do Brazílie

Chcete poslať pohovku do Brazílie? Bohužiaľ, to nie je možné. Skontrolujte zoznam zakázaných položiek, aby ste sa uistili, že Váš balíček nebude zastavený a poslaný späť do Slovenskej republiky. Dokonca i predmety, akými sú laky na nechty alebo aerosolové spreje, sa do Brazílie zasielať nemôžu. Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na naše zákaznícke centrum a my Vám s prepravou poradíme.