Expresný balík/dopis do Bieloruska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Bieloruska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Bieloruska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Bieloruska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Bieloruska?

Zaujímáte sa o Bielorusko kvôli obchodným záležitostiam alebo súkromne? Potrebujete odoslať zásielky do Bieloruska ľahko a spoľahlivo? Vďaka úzkej spolupráci s overenými poskytovateľmi zasielateľských služieb, ako sú TNT a UPS poskytujeme cenovú výhodu až 70 %.

Colné predpisy a cena prepravy pri odosielaní balíku do Bieloruska

Zadajte jednoducho váhu a rozmery balíčku do online kalkulátoru poštovného a okamžite obdržíte informácie o možnostiach a cene prepravy. V poštovnom je už zahrnutý zvoz zásielky z ľubovoľnej adresy a poistenie zásielky do 100 EUR.

S preclením zásielky pri odosielanie balíčku do Bieloruska nebudete mať žiadne starosti. Jednoducho vyplníte formulár na našich webových stránkách. Všetky ďalšie informácie získate od pracovníkov našej zákazníckej linky.

Zvoľte si úhradu platobnou kartou online, GoPay alebo klasickým bankovým prevodom. Akceptujeme všetky tieto spôsoby platieb.

Potrebujete individuálnu radu? Potom môžete kedykoľvek kontaktovať našich ochotných pracovníkov, a to buď emailom alebo telefonicky.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Bieloruska za najnižšiu cenu!

 

 

Chcete poznať cenu poštovného do Bieloruska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Bielorusku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do bieloruskej metropoly Minsk i do ďalších obľúbených miest ako sú Homel, Mohylev, Vitebsk, Grodno, Brest, Babrujsk, Baranavičy, Mogilev či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár. 

Ako poslať balík z Bieloruska?

Pri importe (dovoze) zásielok z Bieloruska účtujeme príplatok za import. Pre presný výpočet ceny zadejte váhu a rozmery zásielky do kalkulátoru poštovného a nezabudnite na PSČ odosielateľa a adresáta!

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Bielorusko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Bielorusko už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 112.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 142.17 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 172.03 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 179.15 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 378.08 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Bielorusku

Bielorusko je vnútrozemský štát vo východnej Európe, v ktorom žije viac než 9,5 miliónov ľudí. Bielorusko zdieľa hranice s Poľskom, Ukrajinou, Lotyšskom, Litvou a Ruskom. Minsk je bieloruské hlavné mesto. V Bielorusku sa hovorí bielorusky a rusky. Bielorusko je obývané už od raného stredoveku. Rusi a Litovci tu vždy mali dôležitý vplyv a zanechali tu výrazné stopy. Z politického hľadiska môžeme Bielorusko charakterizovať ako introvertnú krajinu, vzťahy s krajinami NATO sú napäté.