• bezkonkurenčná cena poštovného do Bieloruska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Bieloruska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Bieloruska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Bieloruska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím zdarma u odosielateľa

Zaujímate sa o Bielorusko pre obchodné záležitosti alebo súkromne? Chceli by ste vyskúšať odosielanie balíčka, ktoré je ľahké a spoľahlivé? Tak si objednajte službu Balíkdozahraničia.sk a využite cenovú výhodu až 70%. Vďaka úzkej spolupráci so známymi poskytovateľmi zásielkových služieb, akými sú napr. DHL, TNT, GLS a UPS, je všetko možné.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odosielanie a expresné doručenie zásielky do Bieloruska za najnižšiu cenu!

Balíkdozahraničia.sk Vám s prepravou do Bieloruska pomôže! Vďaka nášmu inovatívnemu portálu a úzkym partnerstvom s renomovanými poskytovateľmi prepravných služieb, ako sú DHL, TNT, GLS a UPS, si môžete vychutnať spoľahlivú prepravu zásielok s cenovou výhodou až 70%

Nás kalkulátor poštovného Vám okamžite poskytne jasný prehľad o cenách a to jednoduchým zadaním váhy a rozmerov zásielky. Porovnajte všetky ponuky a objednajte si pre Vás tú najzaujímavejšiu.

Odvoz zásielky z Vašej kancelárie, alebo u Vás doma je samozrejme zahrnutý v cene. Váš balíček je taktiež chránený pred stratou a poškodením, vďaka dopravnému poisteniu zahrnutému v cene. Pokiaľ by ste chceli sledovať pohyb Vašeho balíčka do Bieloruska, jednoducho využite online sledovanie.

Potrebujede individuálnu radu? Potom môžete kedykoľvek kontaktovať našich ochotných pracovníkov a to buď e-mailom, alebo telefonicky. Taktiež,  táto služba je u Balíkdozahraničia.sk zdarma.

S preclením zásielky pri odosielaní balíčka do Bieloruska nebudete mať žiadne starosti. Jednoducho vyplníte formulár na našich webových stránkach. Všetky ďalšie informácie získate od pracovníkov našej zákazníckej linky.

Zvoľte si úhradu platobnou kartou online, GoPay alebo klasickým bankovým prevodom. Akceptujeme všetky tieto spôsoby platby.

Chcete poznať cenu poštovného do Bieloruska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Bielorusku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčku do bieloruskej metropoly i do ďalších obľúbených miest ako sú Minsk, Homel, Mohylev, Vitebsk, Grodno, Brest, Babrujsk, Baranavičy či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Bielorusku

Bielorusko je vnútrozemský štát vo východnej Európe, v ktorom žije viac ako 9,5 milóna ľudí. Bielorusko susedí s Poľskom, Ukrajinou, Lotyšskom, Litvou a Ruskom. Minsk je bieloruské hlavné mesto. V Bielorusku sa hovorí bielorusky a rusky. Bielorusko je obývané už od ranného stredoveku. Rusi a Litovci tu vždy mali dôležitý vplyv a zanechali tu výrazné stopy. Z politického hľadiska môžeme Bielorusko charakterizovať ako introvertnú krajinu, vzťahy s krajinami NATO sú napäté.