Expresný balík/dopis do Arménska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Arménska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Arménska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Arménska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Arménska?

Zasielajte balíky alebo dopisy do Arménska tak jednoducho ako nikdy predtým. So službou Balík do zahraničia ušetrite až 70 % z ceny poštovného!

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Arménska

Zadajte jednoducho váhu a rozmery balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžite obdržíte informácie o možnostiach a cene prepravy. V poštovnom je už započítáný zvoz zásielky z ľubovoľnej adresy, ale i poistenie zásielky do 100 EUR.

Naviac sa ani nemusíte starať o preclenie zásielky. Po vytvorení objednávky vám colnú dokumentáciu odošleme na vašu emailovú adresu. Cenu prepravy môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vytvorenia objednávky alebo odoslania do Arménska nás neváhajte kontaktovať. Sme vám plne k dispozícii.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Arménska za najnižšiu cenu!

 

Chcete poznať cenu poštovného do Arménska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Arménsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do arménskej metropoly Jerevan i do ďalších obľúbených miest ako sú Gjumri, Vanadzor, Vagharšapat, Hrazdan, Abovjan, Kapan, Armavir, Gavar či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Arménsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Arménsko už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 239.76 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 305.04 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 388.27 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 486.65 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 248.88 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočíšnych produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej faktúre. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Arménsku

Arménsko je štát ležiace v Zakavkazsku a hraničí s Tureckom, Gruzínskom, Ázerbájdžánom a Íránom. Hlavným mestom je Jerevan. Arménsko získalo svju nezávislosť v roku 1991 a dnes má len niečo málo cez 3 milióny obyvateľov. Pred pripojením k rímskej ríši bolo Arménsko súčasťou perzskej ríše. Od roku 1500 patrilo dnešné Arménsko k Osmanskej ríši, až začiatkom 19. storočia pripadla časť východného Arménska spolu s východným Gruzínskom cárskemu Rusku. 

Arménské kráľovstvo ako prvý štátny útvar na svete prijalo roku 301 kresťanstvo ako štátne náboženstvo. Oficiálne najvyššia hora Arménska je vyhaslá sopka Aragat s výškou 4090 m n. m. S najnižším bodom (380 m), ležiacim v údolí rieky, od seba tieto miesta nie sú vzdialené viac než 80 km.