• bezkonkurenčná cena poštovného do Arménska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Arménska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Arménska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Arménska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Balíkdozahraničia.sk zasiela do Arménska tak jednoducho, ako ešte nikdy predtým. S nami získate ceny významných prepravcov, ako sú TNT, UPS a objednáte si najlepšiu ponuku, priamo so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk. Využite teraz výhodnú službu Balíkdozahraničia.sk s cenovou výhodou až 70%!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Arménska za najnižšiu cenu!

S Balíkdozahraničia.sk odošlete svoj balíček do Arménska rýchlejšie, jednoduchšie a až o 70% lacnejšie ako predtým. Tiež by ste si radi ušetrili cestu na poštu? S Balíkdozahraničia.sk získate nielen odvoz zásielok z ľubovoľnej adresy, ale aj poistenie zásielky do 100 € zdarma.

Relaxujte vďaka našej online službe a uhraďte podľa Vášho priania platobnou kartou online, GoPay alebo bankovým prevodom. Ak by ste chceli získať tú najvýhodnejšiu ponuku pre Váš balíček do Arménska, stačí zadať rozmery a hmotnosť Vašej zásielky do nášho kalkulátora poštovného a zvoliť možnosť "Vypočítať". Zvoľte si službu doručenia a ušetríte až 70% na Vašej objednavke prostredníctvom spoločnosti Balíkdozahraničia.sk. Spoločnosť Balíkdozahraničia vám taktiež ponúka možnosť poskytnutia dokumentov potrebných pre preclenie zásielky.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Arménsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Arménsko už od 80.45 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
expresný dopis TNT Express 80.45 € Objednať
balík 8 kg TNT Economy 107.37 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 114.24 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 145.80 € Objednať
balík 50 kg TNT Economy 226.91 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 372.02 € Objednať

Chcete poznať cenu poštovného do Arménska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Máte otázky ohľadom Vašej zásielky?

Kontaktujte nás prostredníctvom telefonu alebo e-mailu a zistíte viac o našich službách.

Pozrite sa na naše tipy na balenie a využite možnosť sledovať online, aby ste zistili, či váš balíček do Arménska už dosiahol svoj cieľ. S Balíkdozahraničia.sk je doprava do Arménska teraz jednoduchšia, ako kedykoľvek predtým!

 

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Arménsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do arménskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú  Gjumri, Vanadzor, Vagharšapat, Hrazdan, Abovjan, Kapan, Armavir, Gavar, či do iného mesta. Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Arménsku:

Arménsko je štát ležiaci v Zakaukazsku a hraničí s Tureckom, Gruzínskom, Azerbajdžánom a Iránom. Hlavným mestom je Jerevan. Arménsko získala svoju nezávislosť v roku 1991 a dnes má len niečo cez 3 milióny obyvateľov. Pred pripojením k Rímskej ríši bolo Arménsko súčasťou Perzskej ríše. Od roku 1500 patrilo dnešné Arménsko k Osmanskej ríši, až začiatkom 19. storočia patrila časť východného Arménska spolu s východným Gruzínskom cárskemu Rusku. Arménske kráľovstvo ako prvý štátny útvar na svete prijalo v roku 301 kresťanstvo ako štátne náboženstvo. Oficiálne, najvyššia hora Arménska je vyhasnutá sopka Aragat, s 4090 m. n. m. S najnižším bodom (380 m), ležiacim v údolí rieky, od seba tieto miesta nie sú vzdialené viac ako 80 km.