Odoslanie zásielky s DB Schenker

Počiatky prepravnej spoločnosti DB Schenker sa datujú do r. 1872, kedy Gottfried Schenker začal realizovať nákladnú prepravu po železnici. V súčasnej dobe sa DB Schenker radí medzi špičky v poskytovaní logistických služieb. Doručuje palety aj balíkové zásielky v rámci celej Európy. Tento gigant neustále rozvíja svoje služby a to nielen na poli železničnej nákladnej prepravy.

DB Schenker disponuje 430 pobočkami rozmiestnenými po celej Európe. Každý týždeň realizuje 32 000 pravidelných prepráv vrátane 1200 charterových letov v spolupráci s najvýznamnejšími leteckými spoločnosťami.

 

Sledovanie zásielok od momentu vyzdvihnutia po záverečnej doručenia je súčasťou poskytovaných prepravných služieb. Vďaka monitorovaciemu číslu sa môžete informovať o aktuálnom mieste a stavu vašej zásielky aj o odhadovanej dobe doručenia.

Rozmery i hmotnosť zásielky bez obmedzenia

Veľkosť zásielky v prípade DB Schenker nehrá žiadnu rolu. Vďaka dlhodobým skúsenostiam splní individuálne potreby a požiadavky zákazníkov.

 

Ušetrite náklady na dopravu vďaka službe Balík do zahraničia

Starostlivo vždy skontrolujte, či je obsah zásielky dostatočne a bezpečne zabalený. Ak si nie ste istí výberom obale alebo výplňového materiálu, prečítajte si užitočné rady na stránke nazvanej Ako správne zabaliť balík. 

 

Máte ďalšie otázky k službám DB Shenker? Kontaktujte náš zákaznícky servis, radi vám pomôžeme!