• bezkonkurenčná cena poštovného na Nový Zéland
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Nový Zéland až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Nový Zéland s váhou až do 1 000 kg

Preprava zásielky na Nový Zéland, cenník balíka a colné predpisy

Pre nekomplikované a super rýchle dodanie na Nový Zéland sme tým ideálnym partnerom. Ponúkame Vám kompletnú službu a prvotriedne cenové výhody. Odošlite balíček prostredníctvom silných medzinárodných prepravcov ako sú UPS a TNT. Pre zásielku na Nový Zéland využite náš on-line kalkulátor. Vyzdvihnutie zásielky a poistenie je už zahrnuté vo väčšine služieb. Vyskúšajte nás hneď!

 

Spolupracujeme s najvýznamnejšími balíčkovými službami, ako sú UPS, TNT. Zaisťujeme rýchle a vynikajúce zachádzanie s Vašimi balíčkami až na Nový Zéland. Ponúkame Vám prvotriednu prepravnú cenu, až o 70% nižšiu ako priamo u samotných prepravných spoločnostiach.

 

Jednoducho zadajte rozmery a váhu balíka na Nový Zéland v online kalkulátore a vyberte si z medzinárodne uznávaných služieb správnu ponuku. Údaje o preprave môžete vložiť v jednoduchých krokoch. Potom len pohodlne zaplaťte cez GoPay, bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

Chcete poznať cenu poštovného na Nový Zéland hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Vyzdvihneme zásielku u Vás

Pri preprave na Nový Zéland je naozaj zbytočné chodiť na poštu. Váš balíček je vyzdvihnutý rýchlosťou blesku u Vás doma alebo v kancelárii. Dokonca pre Vás pripravíme všetku colnú dokumentáciu. Pre bezpečnú prepravu je nutný dobrý obal. Ak je to možné, použite krabice z dvojvrstvovej lepenky a prečítajte si ďalšie užitočné tipy pre balenie.

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Novom Zélande pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do novozélandskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Auckland, Christchurch, North Shore, Wellington, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O destinácii Nový Zéland

Ostrovný štát Nový Zéland leží asi 2 000 km juhovýchodne od Austrálie, 1500 km južne od Novej Kaledónie a 3 000 km severne od antarktickej pevniny. Nový Zéland býva označovaný ako "Zelený ostrov" a je zaujímavý svojou prírodou a až       2 000 druhmi rastlín a živočíchov, ktoré sa vyskytujú len tu. Ostrov sa skladá z dvoch hlavných ostrovov, Južného a Severného, s hlavným mestom Wellington, ktorý je na južnom cípe.