Expresný balík/dopis na Nový Zéland i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Chcete poslať zásielku z alebo na Nový Zéland jednoducho a spoľahlivo? Balík doručíme až so 70% zľavou!

 

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného na Nový Zéland
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky na Nový Zéland až do 40000 EUR
  • preprava nákladu na Nový Zéland o váhe až 1 t

Ako poslať balík na Nový Zéland?

Pre nekomplikované a super rýchle dodánie zásielky na Nový Zéland sme ideálným partnerom. Ponúkame kompletnú kuriernu službu a prvotriedne cenové výhody. Spolupracujeme s najvýznamnejšími prepravcami, ako sú UPS alebo TNT. Zaisťujeme rychlé a vynikajúce zachadzanie s balíčkami až na Nový Zéland.

Pri preprave na Nový Zéland je opravdu zbytočné chodiť na poštu. Váš balíček vyzdvihneme rychlosťou blesku u vás doma alebo v kancelárii. Pre bezpečnú prepravu je dôležité dobré zabalenie. Ak je to možné, použite krabice z dvojvrstvej lepenky a prečítajte si ďalšie užitečné tipy ako správne zabaliť balík.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku na Nový Zéland

Pri preprave na Nový Zéland sa nemusíte starať o preclenie zásielky. Po vytvorení objednávky vám potrebnú colnú dokumentáciu odošleme na vašu emailovú adresu. Cenu prepravy môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Jednoducho zadajte rozmery a váhu balíku do online kalkulátoru poštovného a vyberte si ten najlepší spôsob prepravy. Vyzdvihnutie zásielky a poistenie do 100 EUR je už zahrnuté v cene. 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vytvorenia objednávky alebo odoslania na Nový Zéland nás neváhejte kontaktovať. Náš priateľský a ochotný personál je vám k dispozícií.

Garantujeme spoľahlivé odoslánie a expresné doručenie zásielky na Nový Zéland za najnižšiu cenu!

 

 

Chcete poznať cenu poštovného na Nový Zéland hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Novom Zélande pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do novozélandskej metropoly Wellington i do ďalších obľubených miest ako sú Auckland, Christchurch, North Shore, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, Napier či do letoviska při mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Nový Zéland?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Nový Zéland už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 310.71 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 404.40 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 522.43 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 650.63 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 664.17 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Novom Zélande

Ostrovný štát Nový Zéland leží asi 2000 km juhovýchodne od Austrálie, 1500 km južne od Novej Kaledónie a 3000 km severne od antarktickej pevniny. Nový Zéland bývá označovaný ako "zelený ostrov" a je zajímavý svojou nedotknutou prírodou a až 2000 druhov rastlín a živočíchov. Skládá sa z dvoch hlavných ostrovov, Južného a Severného, s hlavným mestom Wellington na jeho južnom cípe.