• bezkonkurenčná cena poštovného na Filipíny
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Filipíny až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Filipíny s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík na Filipíny, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Chceli by ste svoj balíček na FIlipíny prepraviť lacno, rýchlo a spoľahlivo? Potom máme pre Vás riešenie. S nami ušetríte za prepravu významných logistických spoločností, akými sú UPS a TNT, až 70%. Využite služby Balíkdozahraničia.sk už teraz.

 

Zvoľte si správnu službu, garantujeme expresné doručenie na Filipíny

Odošlite Vaše zásielky na Filipíny! Porovnajte ceny dobre známych poskytovateľov zásielkových služieb, akými sú UPS a TNT a sami zistíte, že ušetríte až 70%.

 

U nás získate taktiež poistenie prepravy vo výške 100 € zdarma a vyzdvihnutie balíku na Filipíny u Vás doma alebo vo Vašej kancelárii. Čo pre to musíte urobiť? Stačí zadať hmotnosť, rozmery a cieľ Vašich balíčkov do vyhľadávajúceho poľa a kliknúť na "Vypočítať cenu". Objednajte si službu, ktorú ste si vybrali a potom jednoducho a pohodlne uhraďte kreditnou kartou online, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom.

 

Máte starosti pre preclenie zásielky? Pomôžeme Vám aj s vytvorením dokumentov. Pokiaľ máte otázky ohľadne prepravy na Filipíny, máte vždy k dispozícii nášich priateľských pracovníkov. Prečítajte si tipy na balenie a už teraz si môžete užiť najjednoduchšiu a najlacnejšiu prepravu zásielok - s Balíkdozahraničia.sk.

Chcete poznať cenu poštovného na Filipíny hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Filipíny pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčka do metropoly Filipín aj do ďalších obľúbených miest ako sú Manila, Davao, Quezon City, Tacloban, Vigan, Makati, Zamboanga, Banaue, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Filipínach

Filipíny sú ostrovným štátom v Tichom oceáne, ktorý patrí k juhovýchodnej Ázii. Filipínske súostrovie sa skladá z viac ako 7 000 ostrovov, ale len každý ôsmy ostrov je obývaný. Väčšina ostrovov má veľkosť menšiu ako jeden kilometer štvorcový. Na Filipínach žije viac ako 92 miliónov obyvateľov, toto súostrovie je osídlené hustejšie ako napríklad Nemecko. Hlavným mestom Filipín je Manila.Filipíny získali nezávislosť v roku 1946. Pretože bola táto krajina od 16. do 19. storočia španielskou kolóniou, je filipínska kultúra silno ovplyvnená koloniálnymi mocnosťami.