Expresný balík/dopis na Filipíny i späť s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Filipíny
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Filipíny až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Filipíny o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík na Filipíny?

Chcete svoj balíček na Filipíny prepraviť lacno, rýchlo a spoľahlivo a ušetriť na poštovnom až 70 %? Porovnajte ceny medzinárodných prepravných spoločností so službou Balík do zahraničia a jednoducho objednajte prepravu online. Doprava zásielok na Filipíny nebola nikdy ľahšia!

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku na Filipíny

Máte starosti kvôli preclení zásielky na Filipíny? Pomôžeme vám i s vytvorením potrebných dokumentov, které vám jednoducho zašleme na emailovú adresu. 

V cene prepravy je už započítáné poistenie zásielky do výšky 100 EUR a vyzdvihnutie balíku či dopisu u vás doma alebo v kancelárii. Čo pre to musíte urobiť? Stačí zadať hmotnosť, rozmery a cieľ vašich balíčkov do vyhľadávacieho poľa kalkulátoru poštovného a kliknúť na "Vypočítať". Poštovné môžete uhradiť kreditnou kartou online, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Filipíny za najnižšiu cenu!

 

Chcete poznať cenu poštovného na Filipíny dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Filipíny pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do filipínskej metropoly Manila i do ďalších obľúbených miest ako sú Davao, Quezon City, Tacloban, Vigan, Makati, Zamboanga, Banaue, Cebu City či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Filipíny?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Filipíny už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 293.66 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 380.20 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 489.51 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 610.20 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 572.81 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočíšných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informácie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej faktúre. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Filipínach

Filipíny sú ostrovným štátom v Tichom oceáne, ktorý patrí k juhovýchodnej Ázii. Filipínske súostrovie sa skladá z viac než 7 000 ostrovov, ale len každý ôsmy ostrov je obývateľný. Väčšina ostrovov má veľkosť menšiu než jeden kilometer štvorcových. Na Filipínach žije viac než 92 miliónov obyvateľov, toto súostrovie je osídlené hustejšie než napríklad Nemecko. Hlavným mestom Filipín je Manila. Filipíny získali nezávislosť v roku 1946. Pretože bola táto krajina od 16. do 19. storočia španielskou kolóniou, je filipínska kultúra silne ovplyvnená vplyvmi rôznych koloniálnych mocností.