Expresný balík/dopis na Cyprus i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného na Cyprus
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky na Cyprus až do 40000 EUR
  • preprava nákladu na Cyprus o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík na Cyprus?

Pošlite svoje balíčky na Cyprus ľahko a rýchlo ako nikdy predtým. Vďaka našej spolupráci so zavedenými poskytovateľmi zasielateľských služieb, ako sú TNT a UPS, môžete zásielku bezpečne prepraviť a ušetřiť až 70 %. Naviac vyzdvihneme balíček priamo u vášho prahu.

Zvoľte si službu doručenie v dvoch jednoduchých krokoch prostredníctvom online objednávkového formulára a uhraďte kreditnou kartou, GoPay alebo klasickým bankovým prevodom.

Ponúkame pohodlné vyzdvihnutie vašich balíkov na Cyprus priamo z vašeho domu alebo kancelárie. Tiež  získáte poistenie zásielky v cene do 100 EUR zdarma a na našej zákaznickej linke sa môžete nepretržite informovať o stave vašej objednávky.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Cyprus za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu poštovného na Cyprus dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Cyprus pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do cyperskej metropoly Nikózie i do ďalších obľubených miest ako sú Famagusta, Pafos, Larnaka, Lemesos, Salamis, Paralimni, Pissouri, Episkopi či do akéhokoľvek iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Cyprus?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Cyprus už 53.08 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 53.08 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 83.19 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 105.31 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 127.43 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 132.70 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 280.06 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. chladenie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. 

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informácie o Cypre

Ostrovný štát Cyprus sa nachádza vo východnom Stredomorí a je po Sicílii a Sardinii tretím najväčším ostrovom v Stredomorí. Cyprus je členom Európskej únie od 1. mája 2004. Hlavným mestom je Nikózia. Vďaka svojej zemepisnej polohe sú teploty na Cypre výrazne vyššie než v zbytku Stredomoria. 

Okrem rozsiahlych piesočných pláží si môžu turisti na Cypre užívať tiež skalnatého pobrežia. Vďaka jedinečnému klimatu sa na ostrove pestujú citrusové plody, zelenina, víno a olivy. Okrem cyperských zemiakov, jahňacieho mäsa a hydiny sú i tieto produkty považované za špeciálne delikatesy.