• bezkonkurenčná cena poštovného na Cyprus
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky na Cyprus až do 78 000 €
  • preprava nákladu na Cyprus s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík na Cyprus, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Pošlite svoje balíčky na Cyprus! S Balíkdozahraničia.sk jednoducho a rýchlo ako nikdy predtým. Vďaka našej spolupráci so zavedenými poskytovateľmi zasielateľských služieb, ako sú TNT a UPS, môžete zásielku bezpečne prepraviť a ušetriť až 70%. Naviac vyzdvihneme balíček priamo u Vás doma - vďaka službe Balikdozahraničia.sk.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky na Cyprus za najnižšiu cenu!

S Balíkdozahraničia.sk môžete prepraviť balíček na Cyprus nekomplikovane ako nikdy predtým. S nami získate ceny významných expedičných spoločností a zásielky prepravíte lacnejšie až o 70% ako priamo u poskytovateľa prepravy.

Zvoľte si službu doručenia v dvoch jednoduchých krokoch a uhraďte kreditnou kartou, GoPay alebo klasickým bankovým prevodom.

Balíkdozahraničia.sk ponúka pohodlné vyzdvihnutie Vašich balíkov na Cyprus priamo z Vášho domu alebo kancelárie. Taktiež získate poistenie zásielky v cene do 100 € zdarma a na našej zákazníckej linke sa môžete nepretržite informovať o stave Vašej objednávky. Naše vynikajúce služby poskytujeme zákazníkom e-mailom, alebo telefonicky a to všetko zdarma. Nájdite svoju spoľahlivú službu jednoducho pomocou nášho kalkulátora poštovného: Zadajte rozmery a váhu Vašich balíkov na Cyprus a jedným kliknutím Vám poskytneme najrýchlejšie a najlacnejšie prepravné možnosti

Vďaka úzkej spolupráci s dobre známymi poskytovateľmi zásielkových služieb, ako sú UPS a TNT, môžete ušetriť až 70% pri vytvorení objednávky a to so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk! Pred odoslaním zásielky sa uistite, že Vášmu balíčku nič nehrozí a venujte starostlivosť správnemu zabaleniu.

Chcete poznať cenu poštovného na Cyprus hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Balíkdozahraničia.sk - vynikajúca, jednoduchá a bezpečná služba ako nikdy predtým!

Zásielka do akejkoľvek destinácie na Cypre pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do cyperskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Famagusta, Pafos, Larnaka, Lemesos, Salamis, Paralimni, Pissouri, Episkopi, či do akéhokoľvek iného mesta. 

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

O Cypre

Ostrovný štát Cyprus sa nachádza vo východnom Stredomorí a je po Sicílii a Sardínii tretím najväčším ostrovom v Stredomorí. Cyprus je členom Európskej únie od 1.mája 2004. Hlavným mestom je Nikósia. Vďaka svojej zemepisnej polohe sú teploty na Cypre výrazné, vyššie ako vo zvyšku Stredomoria. Okrem rozsiahlych piesočnatých pláží si môžu turisti na Cypre užívať taktiež skalnaté pobrežie. Vďaka jedinečnej klíme môžu byť na ostrove pestované citrusové plody, zelenina, víno a olivy. Okrem cyperských zemiakov, jahňacieho mäsa a hydiny sú tieto produkty považované za špeciálne delikatesy.