Expresný balík/dopis do Vietnamu i späť s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Vietnamu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Vietnamu až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Vietnamu o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík či dopis do Vietnamu?

Chcete odoslať dokumenty do Vietnamu? Potom zvoľte odoslanie formou expresného dopisu. V ostatných prípadoch zvoľte prepravu balíčku. Pozrite sa na rady, ako správne zabaliť balík a budete krok po kroku prevedení procesom balenia. 

Aby zásielka v poriadku dorazila do Vietnamu, majte na pameti následujúce: zabalte zásielku tak, aby byla odolná proti dažďu. Obdobie dažďov vo Vietname trvá od júna do októbra. Tiež venujte pozornosť správnej adrese.  Približne 40 % vietnamskej populácie má priezvisko "Nguyen". Z tohoto dôvodu sa uistite, že ste balíček správne adresovali. Pokiaľ by chýbalo úplné meno príjemcu, váš balíček by mohl doraziť niekomu inému. 

Pre odoslanie balíku či dopisu jednoducho objednajte prepravu online a vychutnajte si zvoz vašich balíčkov u vás doma alebo v kancelárii. Doprava zásielok do Vietnamu nebola nikdy ľahšia!

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Vietnamu

Pri preprave zásielok a balíkov do Vietnamu sa nemusíte starať o proclenie. Po vytvorení objednávky vám potrebnú dokumentáciu odošleme na emailovu adresu. Poštovné môžete uhradiť kreditnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo bankovým prevodom. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Vietnamu za najnižšiu cenu!

 

Chcete poznať cenu poštovného do Vietnamu dopredu?Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásilka do akejkoľvek destinácie v Indii pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do vietnamskej metropoly Hanoj i do ďalších obľúbených miest ako sú Ho Chi Minh City, Da Nang, Hai Phong, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Can Tho, Rach Gia či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Máte akékoľvek otázky alebo problémy s prepravou? Obraťte sa, prosím, na naše zákaznické centrum.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Vietnam?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Vietnam už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 293.66 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 380.20 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 489.51 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 610.20 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 572.81 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.