• bezkonkurenčná cena poštovného do Vietnamu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Vietnamu až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Vietnamu s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Vietnamu, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Vo Vietname prevláda subtropická klíma po celý rok, pričom zimné teploty sa pohybujú medzi 28°C a 30°C. Sú tu len 3 ročné obdobia, ktoré sa vyznačujú hlavne obdobím dažďov a horkými letnými dňami. Pokiaľ chcete odoslať balíček do Vietnamu, nezabudnite, že Váš balíček je vystavený extrémnym klimatickým podmienkam. Našim prepravcom UPS a TNT však môžete dôverovať. Ponúkame Vám prepravné služby za znížené ceny až o 70%. Odosielanie zásielok nikdy nebolo tak jednoduché a lacné!

 

Dokumenty, balíček aj balík do Vietnamu

Chcete odoslať dokumenty do Vietnamu? Potom je dostačujúce zvoliť odoslanie formou expresného dopisu. V ostatných prípadoch je nutné zvoliť formu balíčka. Pozrite sa na naše pokyny k baleniu a budete krok po kroku prevedení procesom balenia a Váš balíček bude doručený do Vietnamu tým najrýchlejším spôsobom.

Aby zásielka dorazila do Vietnamu v poriadku, majte na pamäti nasledujúce: zabaľte zásielku tak, aby bola odolná proti dažďu. Obdobie dažďov vo Vietname trvá od júla do októbra. Taktiež venujte pozornosť správnej adrese. Približne 40% vietnamskej populácie má priezvisko "Nguyes". Z tohto dôvodu sa uistite, že ste balíček správne adresovali. Pokiaľ by chýbalo úplné meno príjemcu, Váš balíček by mohol doraziť niekomu úplne inému.

Chcete poznať cenu poštovného do Vietnamu hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie vo Vietname pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do vietnamskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Ho Chi Minh City, Ha Noi, Da Nang, Hai Phong, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Can Tho, Rach Gia, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Máte iné otázky? Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy s prepravou, obráťte sa prosím na naše zákaznícke centrum. Naši zamestnanci sa radi postarajú o Vás a Vaše balíčky.