• bezkonkurenčná cena poštovného do Švajčiarska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Švajčiarska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Švajčiarska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Švajčiarska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Otázka, v ktorom jazyku by mala byť uvedená adresa a pokyny pre prepravu Vášho balíčka do Švajčiarska, je rozhodne na mieste. Na tieto a ďalšie otázky Vám odpovie spoločnosť Balíkdozahraničia.sk. Pomocou prepravných partnerov ako sú TNT, UPS, bude Vaša zásielka doručena čo najskôr, so zľavou až 70% a vyzdvihnutím zásielky priamo u Vás doma ponúka Balíkdozahraničia.sk bezkonkurenčnú službu.

 

Pred odoslaním zásielky:

Adresa doručenia zásielky do Švajčiarska môže byť uvedená v angličtine, francúzštine alebo nemčine. Skôr ako svoj balíček odošlete, uistite sa, že ste si prečítali zoznam zakázaných položiek a porovnajte ho s obsahom balíčku. Vyhnete sa tak zbytočnému zastaveniu zásielky.

 

Balíčky veľkých rozmerov? Žiadny problém!

Nechcete prepravovať nepraktické lyže sami, alebo nemožete byť na dovolenke bez svojho obľúbeného noža k nakrojeniu pravého švajčiarskeho syra? Zásielku zabaľte v súlade s pokynmi, zadajte rozmery a váhu do našeho kalkulátora a kliknite na "Vypočítať". Objavia sa naši prepravní partneri, z ktorých si môžete vybrať toho správneho. Vyčkajte pohodlne doma na gauči na odvoz Vašej zásielky.

S Balíkdozahraničia.sk odošlete zásielku tak ľahko, ako nikdy predtým. Máte strach z preclenia Vašej zásielky? Po dokončení objednávky Vám poskytneme požadované informácie, prípadne dokumenty k vyplneniu. Ohľadom ďalších otázok alebo nepresností neváhajte a kontaktujte naše zákaznícke centrum, ktoré Vám poradí so všetkými možnosťami odoslania.

Chcete poznať cenu poštovného do Švajčiarska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Švajčiarska za najnižšiu cenu!

Zásielka do akejkoľvek destinácie vo Švajčiarsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do švajčiarskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Zurich, Ženeva, Basilej, Bern, Lausanne, Winterthur, či do letoviska na horách.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.