Expresný balík/dopis do SAE i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do SAE
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do SAE až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do SAE o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Spojených arabských emirátov?

Vaše suveníry z tohoto arabského púštneho štátu rýchlo a spoľahlivo prepravíme, rovnako ako dokumenty alebo nadrozmerné zásielky. Čo môžete odoslať a čo nie, zistíte po prečítaní zoznamu zakázaného tovaru pre vývoz. Budeme vás tiež informovať, aké prepravné dokumenty sú požadováné pre správne odbavenie zásielky. 

Získajte až 70% zľavu na poštovnom pri odoslaní balíčku z alebo do Spojených arabských emirátov. Poskytujeme spoľahlivé kurierné služby. Je len na vás, ktorého prepravcu si zvolíte. 

Do objednávkového formulára vyplníte údaje o zásielke a bezpečne uhradíte prepravu prostredníctvom GoPay, kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Zásielku vyzdvihneme na zadanej adrese priamo pri dverách. 

Prečítajte si tiež informácie, ako správne zabaliť balík. My za vás zariadime zbytok vrátane potrebných colných dokumentov a vy môžete ľahko sledovať, či váš balíček už dorazil do Spojených arabských emirátov. 

Samozrejmosťou je poistenie balíka a vaša zásielka môže vyraziť na cestu.

Chcete poznať cenu poštovného do Spojených arabských emirátov dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Spojených arabských emirátoch pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do Abú Zabí i do ďalších obľúbených miest ako sú Dubaj, Šardžá, Al Ajn, Rás al-Chajma, Fudžajra, Šárdžá, Adžmán, Jebel Ali či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Máte otázky ohľadne prepravy do SAE? Neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci vám rádi pomôžu.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Spojené arabské emiráty?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Spojené arabské emiráty už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 158.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 215.16 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 272.01 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 304.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 899.25 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.