Expresný balík/dopis do Slovinska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Slovinska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Slovinska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Slovinska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Slovinska?

Porovnajte ceny poštovného a odošlite svoje balíky do Slovinska lacno a ľahko ako nikdy predtým! Vďaky partnerstvu s medzinárodnými balíkovými službami TNT či prepravcom UPS môžete ušetřiť na poštovnom až 70 %.

Porovnajte rychlé a jasné ceny najvýznamnejších prepravných spoločností, objednajte prepravu, uhraďte v dvoch jednoduchých krokoch a získejte tu najlepšiu cenu. Platbu môžete proviesť kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay. Vaše zásielky tiež poistíme - v cene služby je poistenie do výšky 100 EUR.

Vyzdvihneme balíček do Slovinska u vás doma alebo v kancelárii, poskytneme vám sledovacie číslo zásielky a veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa objednávok a prepravy. Náš prívetivý personál je vždy k dispozícii. Prosím, uistite sa, že ste balíček správne zabalili a náš tím zariadi zbytok!

Chcete poznať cenu poštovného do Slovinska dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Slovinsku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do slovinskej metropoly Ljubljana i do ďalších obľúbených miest ako sú Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, Piran či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Slovinsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Slovinsko už 15.92 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 15.92 € Objednať
balík 10 kg GLS 20.60 € Objednať
balík 20 kg GLS 26.00 € Objednať
balík 30 kg GLS 30.80 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 81.80 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 179.54 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informácie o Slovinsku

Svojou rozlohou (cez  20 000 km²) je Slovinsko asi dvakrát menšia než SR. Susedí s Rakúskom, Chorvátskom, Maďarskom a Talianskom. Hlavné mesto Ljubljana má okolo 300 000 obyvateľov. Okrom úredného jazyka slovinštiny sa dohovoríte v niekterých oblastiach tiež  taliansky, maďarsky a nemecky. 

Vzhľadom k rychlému hospodárskemu rozvoju krajiny sa Slovinsko mohlo pripojiť k Európskej únii v roku 2004. Od roku 2007 je oficiálnou menou Euro. Na juhozápade má Slovinsko 50km široký prístup k Stredozemnému moru. Je tu mierna, vlhká klima. Najvyšší vrchol krajiny, Triglav (2864 m), je zobrazený tiež na slovinskom štátnom znaku. Viac než polovica územia Slovinska je zalesnená.