• bezkonkurenčná cena poštovného do Slovinska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Slovinska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Slovinska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Slovinska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Porovnajte ceny poštovného a odošlite svoje balíky do Slovinska lacno a jednoducho ako nikdy predtým! Vďaka partnerstvám s medzinárodnými balíkovými službami, ako sú TNT a UPS, môžete ušetriť až 70%. S Balíkdozahraničia.sk Váš balíček do Slovinska dorazí bezpečnejšie a lacnejšie ako nikdy predtým - priamo k Vašim dverám!

 

Vďaka našej službe môžete rýchlo a jasne porovnať ceny najvýznamnejších prepravných spoločností, objednať a uhradiť v dvoch jednoduchých krokoch a získať cenovú výhodu až 70%. Vaše zásielky taktiež poistíme. Platba môže byť realizovaná kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.

 

Využite taktiež ďalšie služby Balíkdozahraničia.sk: Vyzdvihneme Váš balíček do Slovinska u Vás doma alebo v kancelárii, poskytneme Vám sledovacie číslo zásielky a veľmi radi odpovieme na všetky Vaše otázky týkajúce sa objednávok a prepravy. Náš prívetivý personál je vždy k dispozícii. Prosím, uistite sa, že Váš balíček do Slovinska je správne zabalený a náš tím už zariadi zvyšok!

Chcete poznať cenu poštovného do Slovinska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Tipy pre expresné doručenie zásielky do Slovinska

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Slovinsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do slovinskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Ljubljana, Maribor, Celje, Kranj, Velenje, Koper, Novo mesto, Ptuj, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A že je naozaj z čoho vyberať.

 

Pokiaľ ide o prepravu do Slovinska, odporúčame nasledovné:

Svojou rozlohou (cez 20 000 kilometrov štvorcových) je asi štyrikrát menšie ako SR. Slovinsko susedí s Rakúskom, Chorvátskom, Maďarskom a Talianskom. Hlavné mesto Ljubljana má okolo 300 000 obyvateľov. Okrem slovinského, talianskeho, maďarského a nemeckého jazyka sa hovorí taktiež v niektorých častiach Slovinska. Okrem úradného jazyka  - slovinčiny sa dohovoríte v niektorých oblastiach aj taliansky, maďarsky a nemecky.

Vzhľadom k rýchlemu hospodárskemu rozvoju krajiny sa Slovinsko mohlo pripojiť k Európskej úniu v roku 2004. Od roku 2007 je oficiálnou menou Euro. Na juhozápade má Slovinsko 50 kilometrov široký prístup ku Stredozemnému moru. Ide tu o miernu, vlhkú klímu. Najvyšší vrchol - Triglav (2864 m), je zobrazený taktiež na slovinskom štátnom znaku. Viac ako polovica územia Slovinska je zalesnená.