• bezkonkurenčná cena poštovného do Saudskej Arábie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Saudskej Arábie až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Saudskej Arábie s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Saudskej Arábie, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Kráľovstvo Saudskej Arábie sa nachádza na Arabskom poloostrove na Blízkom východe. Podnebie v Saudskej Arábii je väčšinou suché a vlhké. Vo vnútrozemí môže teplota počas dňa vystúpiť na 50°C, počas noci býva chladnejšie. Osídlené sú predovšetkým mestá a niektoré oázy, zvyšok krajiny tvorí púšť. Mekka a Medina sú dve najposvätnejšie miesta islamského náboženstva. Pokiaľ chcete odoslať zásielku do Saudskej Arábie, môžete použíť Balíkdozahraničia.sk a ušetriť tak na preprave zásielky.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Saudskej Arábie za najnižšiu cenu!

Nie všetko je povolené zasielať do Saudskej Arábie

Pokiaľ chcete odoslať do Saudskej Arábie zásielku ako darček, hodnota tovaru v nej nesmie prekročiť 500 Eur. Vzhľadom k tomu, že Saudská Arábia nie je členským štátom Európskej únie a neumožňuje voľný pohyb tovaru, prepravca musí poznať zasielané položky. Pri zásielkách obchodnej hodnoty je potrebné predložiť dokument, ktorý preukazuje, že tovar pochádza zo štátov Európskych spoločenstiev. Existuje taktiež mnoho obmedzení pre balenia zásielky: na obale zásielky nesmie byť napríklad zobrazený kríž. Alkohol, tabak, hračky a anti-islamické materiály sú len niektoré z položiek, ktorých dovoz je do Saudskej Arábie zakázaný. Zásielka je spravidla doručená do dvoch týždňov. Poskytujeme taktiež službu sledovania Vašeho balíčku.

Chcete poznať cenu poštovného do Saudskej Arábie hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Úradným jazykom v Saudskej Arábii je arabština, všetky texty sú písané v štandardnej arabštine. Vzhľadom k tomu, že angličtina je obchodným jazykom, balíček musí byť adresovaný do Saudskej Arábie v latinke. Uistite sa, že máte správnu adresu, aby Vaša zásielka do Saudskej arábie mohla bezpečne doraziť na miesto doručenia. Vedľa adresy doručenia by mala byť na balíku uvedená taktiež krajina: "Kingdom of Saudi Arabia".

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Saudskej Arábii pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do saudsko- arabskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Mekka, Džidda, Medína, Dammám, Táif, Abhá, Yanbu al Bahr, Hail, či do akéhokoľvek iného mesta. Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.