• bezkonkurenčná cena poštovného do Mexika
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Mexika až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Mexika s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Mexika, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Balíkdozahraničia.sk je Vašim prostredníkom pre rýchle a bezpečné doručenie do Mexika. Využite naše osvedčené partnerstvá s medzinárodnými kuriérskymi službami, ako sú UPS a TNT.

 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Mexika za najnižšiu cenu!

Chcete poslať balíčky do Mexika rýchlo a bezpečne ako nikdy predtým? Kalkulátor nákladov na prepravu Vám umožní rýchlo zvoliť službu doručenia a objednať prepravu. Využite až o 70% výhodnejšie ceny poštovného.

 

Objednávanie je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, stačí zadať rozmery a hmotnosť balíčka do kalkulátora nákladov a vybrať si z dostupných služieb. Po výbere danej šlužby dokončíte objednávkový proces v niekoľkých jednoduchých krokoch. Vyplňte údaje o zásielke a potom pohodlne uhraďte platobnou kartou online, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.

 

Naše rozsiahle služby Vás presvedčia

Spokojnosť a profesionalita zákazníkov sú pre spoločnosť Balíkdozahraničia.sk najvyššou prioritou. Dlhé rady na pošte sú už zbytočné.Vyzdvihneme Váš balíček priamo u Vás doma alebo v kancelárii podľa Vašich potrieb. Ďalej poskytujeme bezplatné poistenie a možnosť sledovania zásielky. V našich rukách sú Vaše balíky v bezpečí.

Chcete poznať cenu poštovného do Mexika hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Mexiku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do mexickej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest, ako sú Ciudad de México, Ecatepec, Guadalajara, Cancún, Ciud Juarez, Juarez Puebla, Tijuana, Nezahualcoyotl, Monterrey, Leon, Zapopan, Naucalpan, Guadelupe, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Máte nejaké pochybnosti? Spýtajte sa nás osobne

Máte nejaké otázky ohľadne našej služby? Chcete odoslať svoje zásielky expresnou službou? Máte nejaké pochybnosti o tom, či Vaša zásielka dorazí bezpečne do cudzej krajiny? Naša zákaznícka podpora odpovie na Vaše otázky telefonicky alebo e-mailom. Balíkdozahraničia.sk dokonca zjednodušuje proces preclenia zásielky. Zasielajte balíčky do Mexika prostredníctvom Balíkdozahraničia.sk jednoduchšie, lacnejšie a pohodlnejšie.