Expresní balík/dopis do Mexika i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Mexika
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Mexika až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Mexika o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Mexika?

Sme vaším prostredníkom pre rýchle a bezpečné doručenie zásielok do Mexika. Využite naše osvedčené partnerstvo s medzinárodnými kuriernými službami ako sú UPS a prepravca TNT. 

Chcete poslať balíčky do Mexika rýchlo a bezpečne ako nikdy predtým? Kalkulátor nákladov na prepravu vám umožní rýchlo zvoliť službu doručenia a objednať prepravu, stačí zadať rozmery a hmotnosť balíku. Využite až o 70% výhodnejších cien poštovného. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Mexika za najnižšiu cenu!

Po výbere danej prepravnej služby dokončite objednávkový proces v niekoľkých jednoduchých krokoch. Vyplňte údaje o zásielke a potom pohodlne uhraďte platobnou kartou online, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay. My za vás zariadíme zbytok vrátane potrebných colných dokumentov.

Spokojnosť zákazníkov je pre spoločnosť Balíkdozahraničia.sk najvyššou prioritou. Dlhé fronty na pošte sú už zbytočné. Vyzdvihneme váš balíček priamo u vás doma alebo v kancelárii podľa vašich potrieb. Ďalej poskytujeme bezplatné poistenie do výšky 100 EUR a možnosť sledovánie zásielky. V našich rukách sú vaše balíky v bezpečí.

Venujte prosím pozornosť tiež správnemu zabalenie zásielky.

 

Chcete poznať cenu balíku do Mexika dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do metropoly Mexico city i do ďalších obľúbených miest ako sú Ecatepec, Guadalajara, Cancún, Ciudad Juárez, Puebla, Tijuana, Nezahualcoyotl, Monterrey, León, Zapopan, Naucalpan, Guadalupe, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Máte nejaké otázky ohľadne prepravy do Mexika? Chcete odoslať svoje zásielky expresnou službou? Máte pochybnosti o tom, že vaša zásielka dorazí bezpečne do cudzej krajiny? Naša zákaznická podpora zodpovie vaše otázky telefonicky alebo e-mailom. Neváhajte nás kontaktovať. Zasielajte balíčky do Mexika jednoduchšie, lacnejšie a pohodlnejšie než kedykoľvek predtým!

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Mexiko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Mexiko už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg UPS Expedited 285.01 € Objednať
balík 20 kg UPS Expedited 337.75 € Objednať
balík 30 kg UPS Expedited 411.94 € Objednať
balík 40 kg UPS Expedited 500.28 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 664.17 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.