• bezkonkurenčná cena poštovného do Maďarska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Maďarska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Maďarska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Maďarska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Chcete poslať balík do Maďarska a ušetriť až 70%? S Balíkdozahraničia.sk to nie je žiadny problém! Vďaka úzkemu partnerstvu s renomovanými poskytovateľmi zásielkových služieb, ako sú UPS a TNT, Vám zaručujeme nielen tieto cenové výhody, ale taktiež vynikajúce služby.

Presvedčte sa už teraz o našej širokej ponuke služieb na Balíkdozahraničia.sk!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Maďarska za najnižšiu cenu!

Ak by ste chceli využiť naše služby, stačí jednoducho zadať váhu a rozmery do našeho kalkulátora poštovného, kliknúť na "Vypočítať", a my Vám ponúkneme najrýchlejšie a najdostupnejšie možnosti dopravy do Maďarska.

Ak si objednáte s Balíkdozahraničia.sk, vyzdvihnutie Vašej zásielky, kdekoľvek určíte, je už zahrnuté v cene. Vďaka poisteniu je balíček chránený pred stratou alebo poškodením. Poistenie do 100 € je zdarma, poistenie na vyššiu čiastku je samozrejme taktiež možné.

Objednajte si službu, ktorú ste si zvolili a jednoducho a pohodlne uhraďte kreditnou kartou online, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.

Chcete poznať cenu poštovného do Maďarska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Maďarsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do maďarskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Budapešť, Debrecin, Segedin, Pécs, Gyor, či do iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Kontaktujte nás!

Pre ďalšie informácie sme Vám kedykoľvek k dispozícii. Od objednania prepravy až po samotné doručenie je Balíkdozahraničia.sk vždy na Vašej strane.

Ďalšou výhodou je, že Vašu zásielku môžete kedykoľvek sledovať online, pomocou sledovacieho čísla, ktoré od nás obdržíte. Využite výhody našej všestrannej služby a zasielajte svoje balíčky do Maďarska rýchlo, lacno a bezstarostne ako nikdy predtým!

S Vašimi otázkami môžete kedykoľvek kontaktovať náš prívetivý personal, ktorý ochotne zodpovie všetky Vaše otázky o vyzdvihnutí, preprave a mnoho ďalších otázok. Kontaktovať nás môžete telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu.