Expresný balík/dopis do Maďarska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Maďarska
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • maximálna bezpečnosť prepravy

Ako poslať balík do Maďarska?

Uľahčíme zaslanie malých i veľkých balíkov a zásielok! Využite naše služby a už teraz odešlite balíčky do Lotyšska až o 70 % lacnejšie než predtým.

Porovnajte ceny medzinárodnych prepravných spoločností ako sú TNT a UPS. Nájdite najlepšiu ponuku a jednoducho objednajte prepravu online! Zásielku vyzdvihneme na určenom mieste a spoľahlivo doručíme adresátovi.

Koľko stojí balík do Maďarska?

Zadejte jednoducho váhu a rozmery zásielky do kalkulátoru poštovného, kliknite na ”Vypočítat“, a my vám ponúkneme najrychlejšie a najdostupnějšie možnosti dopravy do Maďarska. 

Vyzvedvihnutie zásielky na ľubovolnom mieste je už zahrnuté v cene prepravy, rovnako ako poistenie do 100 EUR. Poistenie na vyššiu čiastku je samozrejme tiež možné.

Objednajte zvolenú prepravnú službu a pohodlne uhraďte poštovné kreditnou kartou online, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.

 

Chcete poznať cenu balíka do Maďarska vopred? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Maďarsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do metropoly Budapešť aj do ďalších obľúbených miest ako sú Debrecín, Miškovec, Segedín, Pécs, Győr, Šoproň, Eger, Pécs či do iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Pre ďalšie informácie sme vám kedykoľvek k dispozícií. Od objednania prepravy až po samotné doručenie. Neváhajte nás kontaktovať, naši skusení pracovníci vám veľmi radi pomôžu.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Maďarsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Maďarsko už 11.12 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 11.12 € Objednať
balík 10 kg GLS 16.33 € Objednať
balík 20 kg GLS 18.32 € Objednať
balík 30 kg GLS 21.15 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 64.03 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 138.44 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov do EÚ

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.