• bezkonkurenčná cena poštovného do Lotyšska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzvednutia balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Lotyšska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Lotyšska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Lotyšska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Balíkdozahraničia.sk uľahčí Vaše zasielanie do Lotyšska! Využite naše služby a už teraz odošlite balíčky do Lotyšska až o 70% lacnejšie ako predtým. Všestranná služba spoločnosti Balíkdozahraničia.sk Vás presvedčí!

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Lotyšska za najnižšiu cenu!

Vďaka službe Balíkdozahraničia.sk môžete svoj balíček do Lotyšska odoslať jednoducho a pohodlne ako nikdy predtým! Vyberte si zo zoznamu medzinárodných prepravcov, ako sú UPS, TNT a ušetrite až 70% v porovnaní s inými spoločnosťami. Balíkdozahraničia.sk prináša aj ďalšie výhody: cesta na poštu je už vecou minulosti, pretože naši prepravci vyzdvihnú balíček do Lotyšska priamo u Vás doma alebo v kancelárii.

Použite kalkulátor poštovného, jednoducho zadajte hmotnosť, rozmery a cieľ doručenia Vašich balíkov do Lotyšska a kliknite na "Vypočítať". Pokiaľ ste našli lacnejšiu ponuku, uhraďte pohodlne kartou online, bankovým prevodom alebo GoPay.

 

Máte otázky ohľadom objednávok a doručenia do Lotyšska? Naši skúsení pracovníci vám veľmi radi pomôžu. Okrem toho poskytujeme poistenie prepravy do výšky 97,63,-€ zdarma a s online sledovaním budete vždy informovaní o aktuálnom stave objednávky.

Chcete poznať cenu poštovného do Lotyšska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Lotyšsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do lotyšskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Riga, Daugavpils, Liepaja, Vec-Liepaja, Veclikupeni, Elgava, Jurmala, Vindau, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

Vypočítajte si cenu poštovného, vytvorte objednávku a ušetríte peniaze aj čas - funguje to!

 

O Lotyšsku:

Lotyšsko je jedným z troch pobaltských štátov. Na severe hraničí Lotyšsko s Estónskom, na východe s Ruskom, na juhovýchode s Bieloruskom a na juhu s Litvou. Lotyšsko má viac ako dva milióny obyvateľov. Hlavným mestom je Riga. Riga je hospodárskym a kultúrnym centrom celého Lotyšska. Úradným jazykom krajiny je lotyština, ale bežne sa tu hovorí aj rusky. V roku 1991 Lotyšsko znovu získalo svoju nezávislosť. Asi 30% obyvateľov v dneškom Lotyšsku sú Rusi. Rovnako ako ostatné pobaltské štáty vstúpilo Lotyšsko do Európskej únie v roku 2004.