Expresný balík/dopis do Lotyšska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Lotyšska
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • maximálna bezpečnosť prepravy

Ako poslať balík do Lotyšska?

Uľahčíme zaslanie malých i veľkých balíkov a zásielek! Využite naše služby a už teraz odešlite balíčky do Lotyšska až o 70 % lacnejšie než predtým.

Porovnajte ceny medzinárodnych prepravných spoločností ako sú TNT a UPS. Nájdite najlepšiu ponuku a jednoducho objednajte prepravu online! Zásielku vyzdvihneme na určenom mieste a spoľahlivo doručíme adresátovi.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Lotyšska?

Použite kalkulátor poštovného, jednoducho zadajte hmotnosť, rozmery a cieľ doručenia vašich balíkov do Lotyšska a kliknite na "Vypočítať". Vyberte si prepravnú spoločnosť a poštovné uhraďte pohodlne kartou online, bankovým prevodom alebo GoPay.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Lotyšska za najnižšiu cenu!

Máte otázky ohľadne objednávok a doručenia do Lotyšska? Neváhejte nás kontaktovať, naši skusení pracovníci vám veľmi radi pomôžu. Okrem toho poskytujeme poistenie prepravy do výšky 100 EUR zdarma a s online sledováním zásielky budete vždy informovaní o aktuálnom stave objednávky.

 

Chcete poznať cenu balíka do Lotyšska vopred? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Lotyšsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vášho balíčku do lotyšskej metropoly Riga aj do ďalších obľúbených miest ako sú Daugavpils, Liepaja, Vec-Liepaja, Veclikupeni, Elgava, Jurmala, Vindau, Jelgava či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Lotyšsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Lotyšsko už 20.72 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg GLS 20.72 € Objednať
balík 10 kg GLS 37.76 € Objednať
balík 20 kg GLS 40.16 € Objednať
balík 30 kg GLS 52.40 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 84.36 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 187.94 € Objednať

Trvanlivé potraviny je v rámci EU možné zasielať v podstate bez obmedzenia. Výnimku tvoria potraviny, ktoré podliehajú rychlej skaze alebo také, které vyžadujú špeciálne nároky na prepravu (napr. nachladnutie). Úplne zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani preprava liekov v rámci EU nemá žiadne špecifické obmedzujúce kritéria. Je predpokladané, že sú zasielané len pre osobnú potrebu a ich celkový počet má byť tzv. primeraný. Pokiaľ sa liečite dlhodobo (napríklad astma) a potrebujete zaslať lieky na dobu niekoľko mesiacov, doporučujeme opatriť si lekársku správu v anglickom jazyku od vašeho ošetřujúceho lekára, pre prípad, že by nastali akékoľvek komplikácie. Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Viac informacií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

 

Zaujímavé informacie o Lotyšsku

Lotyšsko je jedným z troch pobaltských štátov. Na severe hraničí s Estónskom, na východe s Ruskom, na juhovýchode s Bieloruskom a na juhu s Litvou. Lotyšsko má viac než dva milióny obyvateľov. Hlavným mestom je Riga, ktorá je hospodárskym a kultúrnym centrom celého Lotyšska. 

Úradným jazykom krajiny je lotyština, ale bežne sa hovorí tiež rusky. V roku 1991 Lotyšsko znovu získalo svoju nezávislosť. Asi 30 % obyvateľov v dnešnom Lotyšsku sú Rusi. Rovnako ako ostatné pobaltské štáty vstúpilo Lotyšsko do Európskej unie v roku 2004.