Expresní balík/dopis do Kazachstánu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Kazachstánu
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Kazachstánu až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Kazachstánu o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Kazachstánu?

Chcete spoľahlivo a bez problémov prepraviť zásielku do Kazachstánu a ušetriť až 70 %? Zadajte jednoducho váhu a rozmery balíčku do kalkulátoru poštovného, objednajte prepravu online a vychutnajte si pohodlne vyzdvihnutie zásilky u vás doma alebo na pracovisku. Chodenie na poštu a stres pri odosielaní zásielok do Kazachstánu je minulosťou!

Prečítajte si tiež tipy, ako správne zabaliť balík.

Cena prepravy a colné predpisy pre zásielky z SR

Vytvorte svoju objednávku prepravy a plaťte kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom GoPay.  Potrebné colné doklady pre vás vytvoríme zdarma, takže sa nemusíte starať o proclenie zásielky. 

Chcete vedieť, či balíček do Kazachstánu už dorazil do svojho cieľa? Sledujte zásielku online.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresne doručenie zásielky do Kazachstánu za najnižšiu cenu!

 

 

Chcete poznať cenu poštovného do Kazachstanu hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Kazachstáne pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do metropoly Astana i do ďalších obľúbených miest ako  sú Almaty, Šumkent, Kraganda, Taraz, Bajkonur, Pavlodar, Semej, Aktobe či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Kazachstan?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Kazachstan už 77.15 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 77.15 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 186.12 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 253.13 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 320.13 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 359.66 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 1 108.62 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informáce o Kazachstáne

Kazachstán sa nachádza v strednej Ázii a patrí medzi najrozľahlejšie krajiny sveta.  Kazachstán má zhruba 17 miliónov obyvateľov, hlavným mestom krajiny je Astana. Astana bola prehlásená za hlavné mesto v roku 1997. Predtým hlavné mesto Almaty, ležiace na juhovýchode, je dnes najväščím a najľudnatejším mestom a hlavným kultúrnym a ekonomickým centrom krajiny. V roku 1991 získal Kazachstán svoju nezávislosť. Úradnými jazykmi sú kazaština a ruština.