Balik do Kanady

Expresný balík/dopis do Kanady i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Kanady
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Chile až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Chile o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Kanady?

Vďaka nám môžete odoslať balíček do Kanady super lacno. Bezpečnosť a zákaznický servis sú našou hlavnou prioritou! Preto spolupracujeme len s nejlepšími medzinárodnými prepravnými spoločnosťami, ako sú TNT nebo UPS, a ponúkame prvotriedny servis s až 70% zľavou! Všetky prepravné služby zahrňujú poistenie a vyzdvihnutie zásielky v domácnosti alebo v kancelárii.

Proces objednávania prepravy je veľmi ľahký: do kalkulátoru poštovného zadáte rozmery a hmotnosť zásielky do Kanady a okamžite získáte informacie o možnostiach prepravy. 

Objednávku vytvoríte v pár jednoduchých krokoch, zvolíte svojho obľúbeného prepravcu, dátum odoslania a pohodlne uhradíte poštovné kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Nepríjemné fronty na poště sú minulosťou. Zásielku vyzdvihneme na určenom mieste a spoľahlivo doručíme adresátovi.

Zásielku nezabudnite dobre zabaliť a pokiaľ neviete, prečítajte si informácie ako správne zabaliť balík.

Colné predpisy pri odoslaní balíku do Kanady

Vzhľadom k tomu, že Kanada nie je členom EU, existuje niekoľko pravidiel, ktoré sú pri preprave balíkov potreba dodržovať. Veľa produktov má tiež obmedzenie dovozu. 

Súkromné balíky sú oslobodené od daní a poplatkov až do výšky 20 CAD (kanadské dolary). Balíčky by mali byť jasne označené ako dárček. Okrem toho musí byť k zásielke pripojená pro forma invoice. U darčekov s hodnotou vyššou než 20 CAD sa môžu hradiť colné poplatky. Dovoz alkoholu je zakázány. Dovoz bankoviek, mincí, šperkov

 a drahých kameňov v bežných zásielkách nie je povolený. Rastliny, potraviny a zbrane je odoslať len s povolením kanadských úradov.  

Odoslanie zásielok na adresy P.O. BOXU nie je obecne povolené. Zásielky, ktoré porušujú kanadské colné predpisy, sú vrátené alebo zničené colnými orgánmi. Ďalšie informácie o kanadských dovozných predpisoch nájdete na webových stránkách Ministerstva zahraničia SR. 

Požadované colné dokumenty pre vaši zásielku vytvoríme na konci objednávkového procesu. Stačí ich podpísať a predať vodičovi.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Kanady za nejnižšiu cenu!

 

 

Chcete poznať cenu balíku do Kanady dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rychle! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Kanade pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie vašeho balíčku do kanadskej metropoly Ottawa i do ďalších obľúbených miest ​ Toronto, Montreal, Vancouver, Calgary, Edmonton, Québec, Hamilton či Winnipeg.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Chcete vedieť, či váš balíček bezpečne dorazil do cieľa? Žiadny problém, zásielku môžete nepretržite sledovať online.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Kanada?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Kanada už 68.65 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 68.65 € Objednať
balík 10 kg TNT Express 228.68 € Objednať
balík 20 kg TNT Express 295.64 € Objednať
balík 30 kg TNT Express 380.17 € Objednať
balík 40 kg TNT Express 476.62 € Objednať
balík 100 kg TNT Express 1 213.50 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.