Balik do Kanady
  • bezkonkurenčná cena poštovného do Kanady
  • rýchlosť dodania - expresne do 24 hodín
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Kanady až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Kanady o váhe až 1 000 kg

Preprava zásielky do Kanady, cenník balíku a colné predpisy

Vďaka nám môžete odosielať balíček do Kanady super lacno. Bezpečnosť a zákaznícky servis sú našou hlavnou prioritou! Preto spolupracujeme len s najlepšími medzinárodnými spoločnosťami, ako sú TNT alebo UPS, a ponúkame vám prvotriedny servis so zľavou až 70%! Objednajte balíček pre prepravu do Kanady. Všetky prepravné služby zahrňujú poistenie prepravy a vyzdvihnutie zásielky v domácnosti alebo v kancelárii.

 

Odosielanie balíčku do Kanady? S nami je to prosté

Proces objednávania je veľmi jednoduchý: do kalkulátoru zadáte rozmery a hmotnosť zásielky do Kanady a získate tie najlepšie ceny a informácie o našich spoľahlivých prepravných službách. Objednávku vytvoríte v pár jednoduchých krokoch, zvolíte svojho oblúbeného prepravcu, dátum odoslania a to všetko pohodlne uhradíte kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

 

Balíček si vyzvdvihneme priamo od vás

Nepríjemné rady sú vecou minulosti. Podľa potreby vyzdvihneme balíček do Kanady, priamo u vás doma alebo v kancelárii. Obzvlášť pri preprave do zahraničia vám odporúčame podrobne si prečítať informácie o správnom balení. Okrem vyzdvihnutia vám taktiež pomôžeme s prípravou požadovaných colných dokumentovm ktoré vytvoríme na konci objednávkoveho procesu. Stačí dokumenty podpísať a odovzdať vodičovi. Mysleli sme na všetko, a preto sme pre vás spracovali tipy pre bezproblémové preclenie zásielky.

Chcete poznať cenu poštovného do Kanady predom? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Kanade pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vašeho balíčku do kanadskej metropoly aj do ďalších obľúbených miest. S nami môžete napríklad lacno poslať balík do Toronta, Montrealu, Vancouveru, Calgary, Edmonton, Ottawa, Québec, Hamilton, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A že je naozaj z čoho vyberať.

 

Základné colné predpisy pre Kanadu

Vzhľadom k tomu, že Kanada je nečlenská krajina EU, existuje niekoľko pravidiel, ktoré je pri preprave balíku potrebné dodržovať. Mnoho produktov má taktiež obmedzenie dovozu.

Súkromné balíky sú oslobodené od daní a poplatkov až do výšky 20 USD (kanadské doláre). Balíčky by mali byť jasne označené ako darček. Okrem toho musí byť k zásielke pripojena pro forma invoice. Pri darčekoch s hodnotou nižšou ako 20 USD sa však môžu hradiť colné poplatky. Dovoz alkoholu je zakázaný. Dovoz bankoviek, mincí, šperkov a drahých kameňov v bežných zásielkach nie je povolený. Rastliny, potraviny a zbrane je možné odoslať len s povolením kanadských úradov.

Odosielanie zásielok na adresy P.O.BOXU nie je obecne povolené. Zásielky, ktoré porušujú kanadské colné predpisy, sú vrátene alebo zničené colnými orgánmi. Ďalšie informácie o kanadských dovážajúcich predpisoch nájdete na webových stránkach kanadského colného úradu.

 

Máte nejaké otázky?

Naša zákaznícka linka vám poskytne všetky potrebné informácie. Chceli by ste sa dozvedieť viac o vhodnom balení vašich zásielok alebo o cenách poštovného? Prehliadnite si naše webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie. Po odoslaní môžete jednoducho sledovať pohyb vašich zásielok prostredníctvom online sledovania.