Expresný balík/dopis do JAR i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do JAR
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do JAR až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do JAR o váhe až 1 000 kg
 

Úchvatná krajina v Juhoafrickej republice láká na safari, k potápaniu a rozmanitým športovným aktivitám. Nekonečné pláže sú príležitosťou pre dlhé výlety. Vaša potápačská výbava, fotoaparát alebo golfová palica by teda mali byť včas na mieste. Alebo by ste možno chceli prekvapiť svojich priateľov dárčekom? 

Bez ohľadu na príležitosť - zaslanie balíčku do Juhoafrickej republiky vyžaduje spoľahlivého prepravcu. Spoľahnite sa na nás!

 

Jak poslať balík do Juhoafrickej republiky a koľko stojí?

Pri preprave balíkov do Juhoafrickej republiky spolupracujeme s prepravnými spoločnosťami, ako je TNT alebo prepravca UPS. Zadajte údaje o doručení, rovnako ako rozmery balenia a hmotnosť do kalkulačky poštovného a získajte prehľad o poskytovateľoch a príslušných cenách. 

Po zadání všetkých údajov a zvolení vhodnej služby si objednajte prepravu odoslaním formulára. Máte na výber medzi niekoľkými bezpečnými spôsobmi platby - sami sa rozhodnete, ktorý z nich je pre vás ten najlepší. Po vytvorení objednávky sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o preprave do Južnej Afriky a vaša zásielka bude pohodlne vyzdvihnutá u vašich dverí. Poistenie dopravy je samozrejmosťou. V stanovenom termíne potom môžete počítať s doručením vašeho balíčku do Juhoafrickej republiky. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Juhoafrickej republiky za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu balíku do JAR dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Jihoafrické republice pro nás není problém. Zariadíme odoslaní vašeho balíčku do juhoafrických miest Kapské Mesto, Pretorie, Bloemfontein i do ďalších obľúbených miest ako sú Durban, Johannesburg, Soweto, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Kimberley, Stellenbosch, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

Máte otázku ohľadne dopravy do Juhoafrickej republiky? Neváhajte kontaktovať našich pracovníkov telefonicky alebo emailom. Odoslanie zásielok je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Južná Afrika?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Južná Afrika už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 171.01 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 232.83 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 294.66 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 330.92 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 970.97 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.