Expresný balík/dopis do Japonska i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Japonska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovolnej adrese
  • poistenie zásielky do Japonska až do 40000 EUR
  • preprava nákladu do Japonska o váhe až 1 000 kg

Ako poslať balík do Japonska?

Určite ste už premýšľali, ako odoslať lacno balíček do Japonska. Vďaka našej spoločnosti je zásielka do Japonska lacná ako nikdy predtým! Využite medzinárodnú prepravnú spoločnosť TNT či přepravcu UPS a ľahko objednajte najlepšiu prepravu. Pošlite svoje balíčky do Japonska rýchlejšie a pohodlnejšie.

Prečítajte si tiež tipy ako správne zabaliť balík.

Balíčky do Japonska pre nás nie sú žiadný problém!

Colné predpisy a cena balíku do Japonska

Jednoducho zadajte váhu, rozmery a cieľ vašich balíkov do kalkulačky poštovného, kliknite na "Spočítať cenu prepravy" a získajte veľký výber služieb. Potom zvolíte vhodnú variantu prepravy, dátum odoslania a ľahko zaplatíte pomocí GoPay, bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

Vaše zásielky alebo balíčky odošlete pohodlne priamo z domova alebo z kancelárie - zaistíme zvoz kdekoľvek! Jednoducho vyberiete miesto a dátum a my všetko zariadíme. V našich službách je už zahrnuté základné poistenie zásielky. Všetky potrebné colné doklady pre váš balíček do Japonska spracujeme za vás. Vy iba predáte podpísané dokumenty vodičovi. Váš balíček do Japonska bude v tých najlepších rukách. 

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Japonska za najnižšiu cenu!

Chcete poznať cenu poštovného do Japonska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Japonsku pre nás nie je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do japonskej metropoly Tokio i do ďalších obľúbených miest ako sú ​ Jokohama, Ósaka, Kjóto, Kawasaki, Sapporo, Hirošima, Nara, Nagasaki, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balík dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Máte otázky ohľadne dopravy do Japonska? Neváhejte kontaktovať našich pracovníkov telefonicky alebo emailom. Odosielánie zásielok je teraz ľahšie než kedykoľvek predtým.

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Japonsko?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Japonsko už 71.48 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 71.48 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 158.30 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 215.16 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 272.01 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 304.86 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 899.25 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.