• bezkonkurenčná cena poštovného do Japonska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Japonska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Japonska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Japonska, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Určite ste už premýšlali, ako odoslať balíček do Japonska. Vďaka našej spoločnosti je zásielka do Japonska lacná ako nidky predtým! S nami môžete využiť medzinárodné spoločnosti, ako sú TNT, UPS a ľahko objednať najlepšiu službu. Pošlite svoje balíčky do Japonska rýchlejšie a pohodlnejšie.

 

Balíčky do Japonska pre nás nie je žiadny problém

Balíkdozahraničia.sk je inovatívny portál, pomocou ktorého môžete rýchlo a jednoducho nájsť najlacnejšiu ponuku a taktiež potrebné informácie pre Vašu prepravu do Japonska. Zadajte rozmery a váhu balíka alebo zásielky do vyhľadávajúceho poľa, kliknite na "Vypočítať cenu prepravy" a získajte veľký výber služieb. Potom zvoľte správnu možnosť, dátum odoslania a jednoducho zaplaťte pomocou GoPay, bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

 

Je Vaša pošta príliš ďaleko? Zverte nám svoj balíček

Ponúkame Vám možnosť vyzdvihnúť Vaše zíasielky alebo balíčky priamo z domova alebo z kancelárie - môžeme zaistiť odvoz kdekoľvek! Jednoducho vyberte miesto a dátum a my všetko zariadime. V našich službách je už zahrnuté poistenie. Všetky potrebné colné doklady pre Váš balíček do Japonska môžeme spracovať za Vás. Vy len predáte podpísané dokumenty šoférovi. Váš balíček do Japonska bude v tých najlepších rukách.

Chcete poznať cenu poštovného do Japonska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Japonsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do japonskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest. S nami môžete napríklad lacno poslať balík do Tokia, Jokohamy, Osaky, Kjota, Kawasaki, Sappory, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Expresné doručenie do Japonska? Potrebujete pomoc? Spýtajte sa nás.

Náš priateľský tím Vám s radosťou pomôže s akýmikoľvek otázkami alebo informáciami o preprave do Japonska prostredníctvom e-mailu alebo zákazníckej linky. Tieto služby sú pre Vás úplne zadarmo.Pred odoslaním si prečítajte tipy pre správne balenie, ktoré sme pre Vás pripravili a nezabudnite sledovať, či Váš balíček už dorazil do cieľa. Vďaka sledovaniu môžete mať nepretržitý prehľad o zásielke.