Expresný balík/dopis do Izraela i späť s úsporou na poštovnom až 70 %

Hlavné výhody služby Balík do zahraničia

  • bezkonkurenčná cena poštovného do Izraela
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • komfortné vyzdvihnutie zásielky na ľubovoľnej adrese
  • poistenie zásielky do Izraela až do 40 000 EUR
  • preprava nákladu do Izraela o váhe až 1 000 kg

 

Ako poslať balík do Izraela?

So službou Balíkdozahraničia.sk je teraz doprava do Izraela jednoduchšia než kedykoľvek predtým! Porovnajte ceny osvedčených kuriernych služieb, ako sú TNT či prepravca UPS, a ušetríte až 70 % z ceny poštovného vrátane vyzdvihnutie. Ponúkame celosvetovú službu pre prepravu zásielok.

Garantujeme spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásilky do Izraela za najnižšiu cenu!

Chcete poslať balíček do Izraela a ušetriť čas i peniaze? Potom využite prepravnú službu Balíkdozahraničia.sk! Ušetríme vám nie len cestu na poštu, ale poskytneme vám tiež potrebnú colnú dokumentáciu priamo po vytvorení objednávky. V cene prepravy je už zahrnuté základné poistenie zásielky do výšky 100 EUR.

Colné predpisy a cena prepravy pri odoslaní balíku do Izraela

Jednoducho zadajte váhu, rozmery a cieľ vašich balíkov do kalkulačky poštovného a kliknite na "Vypočítať". Potom si vyberte najlacnejšiu prepravnú ponuku a objednajte priamo a bezpečne u spoločnosti Balíkdozahraničia.sk. Uhraďte metódou podľa vašich možností (kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo GoPay) a prečítajte si niekoľko tipov k bezpečnému baleniu vašich balíčkov do Izraela.

Chcete poznať cenu balíku do Izraela dopredu? Vypočítajte ju ľahko a rýchlo! Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Izraeli pre nás nie  je problém. Zariadíme odoslanie vašeho balíčku do izraelskej metropoly Jeruzalém i do ďalších obľúbených miest ako sú Tel Aviv, Haifa, Rishon, Le Ziyyon, Ashdod, Netanya, Holon, Jaffa, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí jednoducho vyplniť online formulár.

 

Koľko stojí poslať listy alebo balíky do krajiny Izrael?


Prezrite si orientačné ceny našich zásielok podľa hmotnosti. Pre konkrétnu cenu, v ktorej bude zohľadnený už aj rozmer zásielky a presné miesto doručenia, využite náš kalkulátor poštovného.Cena poštovného do krajiny Izrael už 74.31 €

Hmotnosť zásielky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg TNT Express 74.31 € Objednať
balík 10 kg TNT Economy 170.55 € Objednať
balík 20 kg TNT Economy 231.92 € Objednať
balík 30 kg TNT Economy 293.28 € Objednať
balík 40 kg TNT Economy 329.19 € Objednať
balík 100 kg TNT Economy 965.30 € Objednať

Pravidlá pre zasielanie potravín a liekov mimo EÚ a do tretích krajín

Do krajín, ktoré nie sú členmi EU, je možné zaslať trvanlivé potraviny v malom množstve pre osobnú potrebu. Obmedzenie platí pre vývoz živočišných produktov a v prípade niektorých krajín i vývoz vybraných potravin rastlinného pôvodu ako je napr. med či sušené ovocie. Pre konkrétne informacie sa na nás neváhajte obrátiť.

Väčšinu liekov pre osobnú potrebu je mimo EU a do tzv. tretích krajín doručiť. V niektorých prípadoch sú kladené väčšie nároky na popis liekov na colnej fakture. U liečiv, ktoré vyžadujú v danej krajine lekársky predpis, je niekedy oficiálne požadovaná lekárska správa v angličtine. Overte prosím dopredu, či nie je niektorá z účinných látok v danej krajine zakázaná.

Pokiaľ potrebujete zaslať akékoľvek liečiva, kontaktujte nás, aby sme od vás získali čo najpresnejšie špecifikácie ohledne ich charakteru a množstva a mohli vďaka tomu garantovať doručenie do cieľovej krajiny.

Viac informácií o problematike spojené s prepravou liekov získáte priamo na stránkách Colnej správy.

Zaujímavé informácie o Izraeli

Izrael sa nachádza na Blízkom východe na hranici medzi africkým a ázijským kontinentom, má asi 8 miliónov obyvateľov, bol založený v roku 1948 a je jediným štátom na svete, kde väčšina obyvateľov vyznává židovsku vieru.

Krajina hraničí s pásmom Gazy a Západným brehom. Hlavným mestom Izraela je Jeruzalém, mesto má asi 800 000 obyvateľov. Historické mesto Jeruzalém má židovské, kresťanské a muslimské štvrte. Na hranici medzi Izraelom, Západným brehom a Jordánom leží Mrtvé more, ktoré je najnižšie položeným miestom na Zemi. 

Pošlite balíčky obchodným partnerom, priateľom a rodine v Izraeli ľahko a rýchlo!