• bezkonkurenčná cena poštovného do Izraela
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Izraela až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Izraela s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Izraela, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

S Balíkdozahraničia.sk je teraz doprava do Izraela jednoduchšia ako kedykoľvek predtým! Porovnajte ceny osvedčených kuriérnych služieb, ako sú TNT a UPS a ušetrite až 70% z ceny poštovného, vrátane vyzdvihnutia. Celosvetová služba pre prepravu zásielok - s Balíkdozahraničia.sk

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Izraela za najnižšiu cenu!

Chceli by ste poslať balíček do Izraelu a ušetriť čas aj peniaze? Tak využite službu Balíkdozahraničia.sk! Ušetríme Vám nielen cestu na poštu, ale poskytneme Vám taktiež potrebnú colnú dokumentáciu priamo po vytvorení objednávky. Okrem toho vieme taktiež Vašu zásielku poistiť.

 

Čo pre to musíte urobiť?

Jednoducho zadajte váhu, rozmery a cieľ Vašich balíčkov do našej prepravnej kalkulačky a kliknite na "Vypočítať". Potom si zvoľte najlacnejšiu prepravnú ponuku a objednajte priamo a bezpečne so spoločnosťou Balíkdozahraničia.sk. Uhraďte metódou podľa Vašich možností (kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo GoPay) a prečítajte si niekoľko tipov k bezpečnému baleniu Vašich balíčkov do Izraela.

Chcete poznať cenu poštovného do Izraela hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Izraeli pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do izraelskej metropoly i do ďalších obľúbených miest ako sú Jerusalem, Jaffa-tel Aviv, Haifa, Caifa, Rishon Leziyyon, Ashdod, Netanya, Holon, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Doporučenie pre prepravu. Pre zasielanie do Izraela, máme nasledujúce doporučenie:

Izrael sa nachádza na Blízkom východe na hranici medzi africkým a ázijským kontinentom, má asi 8 miliónov obyvateľov, bol založený v roku 1948 a je jediným štátom na svete, kde väčšina obyvateľov vyznáva židovskú vieru.

Krajina hraničí s pásmom Gazy a Západným brehom. Hlavným mestom Izraela je Jeruzalem, mesto má asi 800 000 obyvateľov. Historické mesto Jeruzalem má židovské, kresťanské a moslimské štvrte. Na hranici medzi Izraelom, Západným brehom a Jordánskom leží Mŕtve more, ktoré je najnižšie položeným miestom na Zemi.

Pošlite balíčky do Izraela pomocou služby Balíkdozahraničia.sk