• bezkonkurenčná cena poštovného do Írska
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíku na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Írska až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Írska s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Írska, cena prepravy a import / dovoz zásielok do SR s vyzdvihnutím u odosielateľa

Pokiaľ chcete prekvapiť svojich priateľov a príbuzných v Írsku balíčkom čokolády, tak určite premýšlate, ktorá spoločnosť by mala balíček do zeme zelených lúk doručiť? Pokiaľ sa obrátitte na spoločnosť Balikdozahraničia.sk, nebude to problém. Zasielame s prepravcami ako sú TNT a UPS. So zľavou 70% Vám Balikdozahraničia.sk ponúka odoslať zásielku čo najlacnejšie.

 

Garantujeme Vám spoľahlivé odoslanie a expresné doručenie zásielky do Írska za najnižšiu cenu!

Odosielajte Vaše balíčky do Írska s Balíkdozahraničia.sk. Nie ste si istí, či môže byť obsah Vašeho balíčka odoslaný? Služba Balíkdozahraničia.sk Vám poskytne odpovede na všetky Vaše otázky. Po správnom zmeraní balíčku, zadajte váhu a rozmery zásielky do kalkulátora poštovného. Spoločnosť Balíkdozahraničia.sk Vám ponúka najvýznamnejšie kuriérske služby. Zvoľte si tu správnu a verte nám - balíčky s nami budú v bezpečí.

Všetky naše služby ponúkame s možnosťou odvozu priamo na Vašej adrese. Stačí si zvoliť čas a pohodlne počkať na pohovke na služby ponúkané firmou Balíkdozahraničia.sk umožňujúcou doručiť Váš balíček do 24 hodín. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na naše zákaznícke centrum, vždy sme Vám k dispozícii.

Chcete poznať cenu poštovného do Írska hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Írsku pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do írskej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest ako sú Dublin, Cork, Limerick, Galway, Waterford, či do iného mesta.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.