• bezkonkurenčná cena poštovného do Indie
  • exportné colné odbavenie v cene služby
  • v cene vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese
  • poistenie zásielky do Indie až do 78 000 €
  • preprava nákladu do Indie s váhou až do 1 000 kg

Ako poslať balík do Indie, cena prepravy a colné predpisy pre zásielky zo SR

Doprava do Indie je teraz jednoduchá a lacná ako nikdy predtým! Ponúkame Vám výhodné ceny balíkových služieb UPS, TNT. Jednoduché vytvorenie objednávky a vyzdvihnutie svojej zásielky do Indie máte teraz na dosah ruky. Kompletná služba až o 70% lacnejšia - len so spoločnosťou Balikdozahraničia.sk.

 

Vďaka spoločnosti Balíkdozahraničia.sk teraz môžete rýchlo a jednoducho porovnávať ceny dobre známych poskytovateľov balíkových služieb, ako sú UPS, TNT, nájsť najlacnejšiu ponuku pre Vašu zásielku do Indie a rezervovať ju priamo online. Jednoducho zadajte váhu, rozmery a cieľ doručenia v Indii do nášho kalkulátora a kliknite na "Vypočítať cenu".

 

Vyberte si najlepšiu ponuku a ušetrite až 70% z bežnej ceny poštovného. Môžete zaplatiť on-line platobnou metódou podľa vlastného výberu (kreditnou kartou alebo GoPay). Všetko rýchlo a bezpečne. Vďaka našej službe vyzdvihnutia zásielky Vám ušetríme cestu na poštu, ale taktiež časovo náročné spracovanie colných dokumentov, preťože všetko potrebné vybavíme za Vás. Poskytujeme taktiež poistenie a sledovanie zásielok.

Chcete poslať balíček do Indie a máte otázky? Náš príjemný zákaznícky servis pozná odpovede - stačí sa obrátiť na našu zákaznícku linku. Prečítajte si naše tipy správneho balenia a vychutnajte si všestrannú službu spoločnosti Balíkdozahraničia.sk!

Chcete poznať cenu poštovného do Indie hneď? Vypočítať ju môžete ľahko a rýchlo... Vypočítať cenu

Zásielka do akejkoľvek destinácie v Indii pre nás nie je problém. Zariadime odoslanie Vášho balíčka do indickej metropoly, aj do ďalších obľúbených miest. S nami môžete napríklad lacno poslať balík do Bombay, Dillí, Bangalore, Calcutty, Madrasu, Ahmadabadu, Pune, Suratu, či do letoviska pri mori.

Teraz už nič nebráni tomu, aby Váš balíček dorazil čo najskôr. Stačí si zvoliť správneho prepravcu z našej ponuky služieb a vyplniť formulár. A je naozaj z čoho vyberať.

 

Pokiaľ ide o prepravu do Indie, máme nasledujúce doporučenia

Indická republika, ktorá má viac ako 1,2 miliardy obyvateľov a je druhou najviac obývanou krajinou po Číne, sa nachádza na poloostrove v Indickom oceáne a na severe je ohraničená pohorím Himaláje. Hlavné mesto Indie sa nazýva Nové Dillí. India je od roku 1947 nezávislým štátom. Úradnými jazykmi sú hindčina a angličtina. Viac ako 80% ľudí žijúcich v Indii vyznáva hinduizmus, ďalšími rozšíreným náboženstvom je islam. Pojem indické náboženstvá označuje štyri veľké náboženstvá, ktoré v Indii vznikli -  buddhismushinduismusdžinismus a sikhismus